BILLA odmění zaměstnance dárkovou kartou v hodnotě až 2 500 Kč

  • Společnost BILLA vyplatí všem zaměstnancům prodejen, centrály i logistiky mimořádnou odměnou za jejich obětavou práci a péči o zákazníky
  • Odměna ve výši až 2 500 Kč bude vyplacena zaměstnancům na začátku prosince formou dárkových poukázek 
  • BILLA upravuje i další benefity pro zlepšení pracovních podmínek svých zaměstnanců

Společnost BILLA provozující v České republice 241 supermarketů předá svým zaměstnancům na prodejnách, centrále i v logistice na začátku prosince dárkové vánoční karty v hodnotě až 2 500 Kč. 

„Předvánoční období patří mezi hektické v každém sektoru, v maloobchodu to nicméně platí dvojnásob. Naši zaměstnanci odvedli skvělou práci a za to jim patří velký dík. Za jejich nasazení jim proto chceme i letos poděkovat a já věřím, že jim touto odměnou zpříjemníme nadcházející vánoční svátky v kruhu jejich nejbližších,“ říká Šárka Brennerová, vedoucí personálního oddělení BILLA Česká republika.

BILLA začátkem adventu také zveřejnila otevírací dobu svých prodejen během Vánoc. Na Štědrý den zůstanou již tradičně prodejny BILLA otevřené v dopoledních hodinách pro poslední nákupy. Během svátků 25. a 26. prosince a na Nový rok 1.1. 2022 pak zůstanou prodejny pro zákazníky uzavřeny. Na Silvestra si zákazníci budou moci nakoupit od 7.00 do 17.00 hodin. 

Výjimku ve dnech, kdy bude dle zákona zavřeno, tvoří prodejny na Hlavním nádraží v Praze a nově i v Brně, na Letišti Václava Havla a všechny čerpací stanice Shell s konceptem BILLA Stop&Shop. Informace o otevírací době konkrétních prodejen BILLA a výjimkách zákazníci naleznou na webových stránkách billa.cz.  

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 36,5 mld. Kč (2020), s 241 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. 

Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. Úspěch privátních značek BILLA potvrzují i ocenění v soutěži Volba spotřebitelů 2021, ve které se na 1. místě umístilo hned 9 produktů z 3 produktových řad společnosti BILLA. Privátní značka masa a masných produktů získala nedávno také ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2020 a titul Czech Superbrands 2021 v kategorii masa a masných produktů. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. Více informací na http://www.billa.cz.