HUAWEI Black Friday víkend přináší slevy až 62 %

Black Friday je každoroční a blíže časově nespecifikované období zasazené do listopadu, během něhož prodejní řetězce, značky či obchody srazí ceny svých produktů co nejníže to jde. Popularita tohoto obchodního „svátku“ rok od roku stoupá a řada zákazníků tento čas využívá k dlouho odkládaným nákupům, kterým chtějí završit svou snahu nakoupit dárky na Vánoce včas a levně.

Stranou tohoto velkého obchodního svátku nebude stát ani společnost HUAWEI, která si na toto specifické období připravila opravdu silnou kampaň, která překvapí pestrým výběrem nabízeného zboží i doslova odzbrojující výší slev!

Víkend, na který jste všichni čekali

Ačkoliv má HUAWEI celý měsíc své vlastní Black Friday slevy, poslední listopadový víkend 26. – 28. 11. 2021 bude zamýšlen jako vyvrcholení celé akce a přinese ještě větší slevy, které se vyšplhají až k neuvěřitelným 62 %! Lze tedy očekávat, že o produkty bude velký zájem. HUAWEI se proto opět rozhodlo uplatnit pravidlo „Kdo dřív přijde, odchází spokojen“, což v praxi znamená, že některé produkty budou omezeny nejen počtem kusů, ale také na ně bude uplatněn časový limit. Pokud si tedy zákazníci budou chtít být jisti, že produkt získají, doporučujeme jim hlídat si čas! Odkaz na akci je zde: https://consumer.huawei.com/cz/offer/black-friday/ 

Nejsnazší možnost jak pořídit dárky

Blíží se Vánoce a s nimi i předvánoční shon. Jestliže se mu chcete vyhnout, není nic snazšího než využít naší výhodné Black  Friday nabídky a nakoupit dárky pro sebe, své přátele, členy rodiny i známé právě u nás během akce. Ušetříte a všechny vaše produkty navíc obdržíte do dvou pracovních dnů. Vycházíme vstříc vašemu pohodlí, tudíž vaše starosti s dárky tak můžete vyřešit během jediného víkendu.

Nezapomeňte, nejzajímavější slevová akce u HUAWEI Black Friday nastane 26. – 28. listopadu 2021. Všechno důležité se bude dít o posledním listopadovém víkendu právě na e-shopu HUAWEI Store zde: https://consumer.huawei.com/cz/offer/black-friday/ 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.