Novinka realme GT NEO 2 překonala v testu baterie DXOMARK high-end model od Xiaomi i iPhone

29. listopadu 2021 – Praha, Česká republika – Telefon realme GT NEO 2 se s 94 body umístil na druhé příčce prestižního hodnocení smartphonů DXOMARK. V kategorii zaměřené na výkon baterie předčila novinka od celosvětově nejrychleji rostoucí značky i Xiaomi 11T Pro a iPhone 13 Pro Max.

Novinka realme GT NEO 2 byla hodnocena ve třech testech. V high-end segmentu se pokaždé telefon umístil v TOP 3. První místo získal v oblasti autonomie (výdrž baterie na jedno nabití a životnost baterie), stříbrnou příčku obsadil v hodnocení efektivity (kolik energie telefon spotřebuje při nabíjení nebo vybíjení) a v rychlosti nabíjení byl třetí.

DXOMARK je nezávislá francouzská technologická společnost a mezinárodní lídr v hodnocení kvality chytrých telefonů a dalších zařízení spotřební elektroniky. Kompletní výsledky testování najdete zde.

Nejde o první ocenění, které celosvětově nejrychleji rostoucí značka smartphonů letos získala. Například s modelem realme GT Master Edition vyhrála IF Design Award 2021.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com