BENU lékárny spouští ve spolupráci s LIFTAGEM doruční léků ve vámi zvolený čas

Praha, 1. 12. 2021 – Síť lékáren BENU spouští ve spolupráci s přepravní platformou Liftago službu „BENU Expres s Liftagem“. Zákazníkům, kteří si tuto možnost dopravy u objednávek na e-shopu www.benu.cz zvolí, balíček dorazí v časovém okně, které si sami vyberou, a to i v den objednávky.  

Služba BENU Expres s Liftagem přijde opravdu vhod obzvláště těm, kteří nechtějí, nebo nemohou čekat na doručení zásilky z e-shopu, popřípadě si sami nemohou dojít do lékárny. „Velice nás těší, že našim zákazníkům můžeme nově nabídnout tuto službu. Věříme, že tím ulevíme a zároveň i pomůžeme mnoha domácnostem, aby se v neustále se zhoršující pandemické situaci dostali rychle a hlavně bezpečně ke svým lékům. Aktuálně tato možnost dopravy funguje v rámci Prahy,říká Michal Macourek, ředitel e-commerce BENU lékáren

PROCES OBJEDNÁNÍ ZVLÁDNE OPRAVDU KAŽDÝ

Při placení objednávky na e-shopu BENU.cz zákazník místo klasického doručení zaklikne „BENU Expres doručení Liftagem“. Celý proces je dále velice intuitivní. Vybere si vyhovující časový slot a následně stačí jen vyčkat na SMS s přesným časem doručení, nebo sledovat příjezd kurýra pomocí odkazu přímo na mapě ve webovém prohlížeči. Pokud má zákazník ve svém telefonu aplikaci Liftago, pohyb svého balíčku může sledovat přímo v ní. Doprava je aktuálně nabízena na omezenou časovou dobu (od 1. do 14.12) za akční cenu 49 Kč, poté bude standardní cena doručení 99 Kč. U objednávek nad 1999 Kč je služba zcela zdarma.

Dosud je nejvíce využívaným způsobem doručení vyzvednutí ve vybrané lékárně, kterou volí 80 % zákazníků. 

„Ani přes epidemii koronaviru neopadl zájem zákazníků o osobní odběr e-shopových objednávek v našich lékárnách, který tvoří více než 80 % objednávek. Věříme, že expresní doručení v zákazníkem zvolený čas osobní odběr vhodně doplní,“ dodává Michal Macourek.

Více informací najdete na: https://www.benu.cz/doprava-a-platba

Text

Description automatically generated

O SPOLEČNOSTI BENU

Společnost BENU Česká republika s.r.o., provozovatel sítě lékáren pod značkou BENU s více než 290 pobočkami v České republice, je dceřinou společností PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je leaderem českého farmaceutického distribučního trhu. Společnost BENU nabízí svým pacientům a zákazníkům nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči. Řídíme se mottem „Vaše zdraví si bereme na starost“.  V něm se odráží filozofie celé značky a příslib našim zákazníkům. Více informací naleznete na www.benu.cz.