Sberbank zvyšuje úrok termínovaného vkladu na 2,7 procenta ročně

Praha 6. 12. 2021 Sberbank od 6. prosince zvyšuje úrok ročního termínovaného vkladu o sedm desetin procenta na 2,7 procenta ročně. Jedná se o jednu z nejlepších nabídek na trhu. Naposledy banka zvyšovala sazby všech depozitních produktů 15. listopadu.

„Sberbank se rozhodla klientům zvýšit oblíbený roční termínovaný vklad o dalších sedm desetin procenta. Klienti tak u nás získají sazbu 2,7 procenta ročně, která patří k nejlepším na trhu. Chceme tak potvrdit pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedno z nejvyšších úročení depozit,“ uvádí Josef Štengl, Head of Daily Banking, Sberbank CZ.

Termínovaný vklad je možné zřídit jednoduše na kterékoliv pobočce Sberbank. Minimální vklad je 30 000 Kč. Založení a vedení termínovaného vkladu je bezplatné. Klientům, kteří hledají ještě vyšší zhodnocení, banka doporučuje konzultaci na pobočkách, kde bankéři poradí možnosti ohledně investování do podílových fondů.

Termínovaný vklad v Kč1 rok2 roky3 roky
Nová sazba od 6. 12. 20212,7 %2,1 %2,2 %

Sberbank CZ, a.s. 

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.