Vaše nové multimediální centrum zábavy

Možná už nějakou dobu uvažujete, že byste si v pracovně vytvořili svůj vlastní koutek pro sledování sportovních přenosů nebo seriálů či hraní her? Ideálně vám poslouží nová řada chytrých QLED televizorů Hisense A7GQ s obrazovkou s kvantovými tečkami, umělou inteligencí, Dolby Vision a Dolby Atmos. A když přidáte soundbar s prostorovými reproduktory, získáte dokonalé multimediální centrum.  

Nechte se pohltit skvělými diváckými zážitky, které vám přinese nová řada chytrých televizorů Hisense A7GQ. Tyto 4K televizory nabité technologiemi zaujmou už na první pohled tenkým profilem a elegantním designem, takže bezchybně zapadnou do jakéhokoliv prostoru. 

Inovovaná QLED obrazovka s kvantovými tečkami umožňuje věrně reprodukovat více než miliardu odstínů barev. Červená, zelená a modrá barva se zobrazuje u této TV se širokým barevným gamutem daleko intenzivněji a přesněji, než je u běžných TV obvyklé.

Největší model 75A7GQ s úhlopříčkou asi 190 cm nabízí skutečně velkorysé „plátno“ pro přehrávání vlastního či sdíleného obsahu nebo pro hraní her v ultra HD kvalitě. Díky možnosti upscalingu, tedy optimalizace vysílaného obrazu na 4K rozlišení, si můžete vychutnat ve vysoké kvalitě i běžné televizní vysílání. 

Televizor disponuje umělou inteligencí AI Picture Optimization, která v reálném čase automaticky rozpozná a optimalizuje nastavení dynamiky obrazu podle obsahu, na který se zrovna díváte. Jakýkoliv akční film, sportovní utkání nebo třeba dokument o architektuře tak uvidíte v maximální možné kvalitě.

S podporou všech HDR standardů včetně Dolby Vision vás čeká podívaná s dokonale sytými a bohatými barvami, ostrými křivkami a precizně vykreslenými detaily, a to nejen ve scénách zalitých sluncem, ale i v temných částech obrazu. Barvy budou až 40krát jasnější a černá až 10krát tmavší.

O zvukový zážitek se pak postará technologie Dolby Atmos známá z kina. A když ještě přidáte soundbar se sedmi reproduktory  Hisense HS312, budete mít pocit, jako byste zrovna vy byli hlavní hrdinové filmu. Zvuk bude skutečně hlasitý se znělými basy, bez zkreslení a ořezávání.

Máte rádi sportovní přenosy nebo akční filmy a hry? Pak oceníte plynulý a ostře ohraničený obraz bez rozmazání nebo problikávání. Technologie MEMC totiž zaručuje díky vkládání mezisnímku plynulý pohyb i při rychlé změně scény nebo při rychlých pohybech kamery.

Prostřednictvím chytrých funkcí televizoru a nejnovější verze operačního systému VIDAA U5.0 s herním módem se můžete snadno, rychle a intuitivně připojit ke všemu, co máte rádi. TV má k dispozici herní režim s variabilní frekvenci (VRR) a rozhraním HDMI 2.1. Toto rozhraní nové generace s podporou standardu eARC – tedy vylepšeným kanálem pro zpětnou komunikaci – umožňuje přenášet kvalitní zvuk v mnohem širším zvukovém pásmu. Herní režim navíc přináší funkci automatického módu nízké latence (ALLM) pro plynulé sledování interakcí a zmíněnou funkci nepřetržitého VRR rozhraní, která minimalizuje zpoždění vstupu, chvění obrazovky a trhání. Po připojení herního zařízení se televizor automaticky přepne do herního režimu. Jde ovládat i hlasem. 

Novinka má i vestavěné obousměrné rozhraní Bluetooth a rychlou dvoupásmovou Wi-Fi pro bezdrátové připojení. Získala také certifikaci TÜV Rheinland za nízké emise modrého světla a ochranu soukromí.  Televizory řady A7GQ jsou v prodeji i ve velikostech obrazovky 75, 65. 55 a 50 palců v ceně od 15 990 Kč. Později bude uvedeno na trh i menší 43“ provedení. 

Zmíněný soundbar Hisense HS312 se sedmi reproduktory podporuje pokročilou audio technologii Dolby Atmos. Zaručeně  vás ohromí zvukovým podáním a prostorovým audiozážitkem jako v kině. Zvuk přichází zvuk nejen zepředu a z virtualizovaných zadních a bočních reproduktorů, ale dokonce i shora, takže se ocitnete přímo uprostřed filmové nebo sportovní akce a ta vás naprosto pohltí. O hlubší zvukový profil a silné basy se postará bezdrátový 8palcový subwoofer s membránou, která dá do pohybu dostatečně velkou masu vzduchu a zvuku dodá potřebnou hloubku. Dohromady tak získáte úctyhodný výkon 300 W. Výkon, který vás rozhodně zvedne z křesla, když se díváte na přenos z koncertu nebo se nečekaně rozvine filmové drama. Sestavu ale skvěle využijete i při poslechu hudby nebo zpráv, a to i v tichém režimu. Prodává se za 7 990 Kč.

Fotogalerie je trvale přístupná zde: 

https://1drv.ms/u/s!AlDUuB6kZhh4uFJ3RGN8eV7Gd8Ze?e=FhJbZ5

O společnosti:

Skupina Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů, které výrazně zasahují do mnoha oborů spotřební elektroniky – konkrétně domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení nebo řešení pro infrastrukturu a zdravotnictví. Je čtvrtým největším výrobcem televizorů na světě. Skupina zaměstnává více než 80 000 pracovníků téměř po celé planetě. Tato společnost působí prostřednictvím 54 zámořských obchodních společností, 16 výzkumných center a 16 výrobních závodů ve více než 130 zemích. 

V roce 2018 se společnost Hisense International stala 100% strategickým vlastníkem světové skupiny Gorenje Group. Tato akvizice dále posílila pozici Hisense na evropských trzích a také přinesla řadu synergií ve vývoji a výrobě, provozní efektivitě a distribuci. 

V České republice je společnost Hisense zastoupena od roku 2015. Postavení si postupně buduje nejen v segmentu  televizorů s uhlopříčkou od 32″ až do 100″, vybavených patentovanou technologii ULED a všemi typy tunerů, ale i chladniček, praček a klimatizací. V dubnu roku 2019 převzala společnost Gorenje spol s.r.o. prodejní a marketingové aktivity značky Hisense v České a Slovenské republice s cílem představit a stabilizovat značku Hisense na těchto trzích. 

Hisense je oficiálním sponzorem největšího fotbalového svátku – EURO 2020. Je také oficiálním partnerem prestižního prvoligového fotbalového klubu Paris Saint-Germain a nově i oficiálním partnerem mistrovství světa ve fotbale, které se uskuteční v Kataru v roce 2022.
Více informací: www.hisense.czglobal.hisense.com/