Do agentury Taste přichází Maroš Gonda jako Strategist

Taste ke konci roku mocně posiluje a po vedoucí marketingu přichází do agentury také stratég Maroš Gonda. Maroš Gonda prošel pozicemi Strategic Planner, Performance & Strategy Manager a Marketing Specialist v rámci Creative Dock, působil také jako Campaign Execution v agentuře Wunderman. V Tastu bude pracovat na strategiích a brandbuildingu. Zároveň se zapojí i do interního rozvoje oddělení, vylepšení procesů a propojení jednotlivých služeb Tastu. 

„Dlouho jsme hledali do týmu kolegu, který bude mít chuť věci měnit a zamýšlet se nad celým procesem, jak k tvorbě strategií značek přistupovat. S Marošem už od prvního dne redefinujeme naše metody a hledáme nové cesty, jak se dívat na celý positioning našich klientů a jejich brandovou komunikaci. Zároveň si poznatky ověřujeme i při testování postupů přímo s klienty v naší správě,“ uvedl Jan Makovička, ředitel agentury Taste. 

O agentuře Taste

Digitální agentura Taste vznikla spojením jedné z největších českých online marketingových agentur Sun Marketing, analytické a konzultační společnosti Medio Interactive a kreativního spin-offu Digistory. V čele skupiny stojí Jan Makovička.