realme představilo tři svá světová technologická prvenství

Praha, Česká republika, 20. prosince 2021 – realme, světově nejrychleji rostoucí značka smartphonů, dnes na akci „realme GT 2 Series Special Event“ oficiálně představila průlomové novinky. Technologické i designové inovace vždy patřily mezi základní pilíře raketového růstu realme a nejinak tomu je u první prémiové vlajkové lodi značky. Řada realme GT 2 přichází hned ze třemi světovými novinkami: zadním krytem vyrobeným z biopolymerového materiálu, 150° ultraširokoúhlou kamerou a inovativním pokrokovým způsobem komunikace.

图形用户界面

低可信度描述已自动生成

První biopolymerový materiál na světě 

Telefon realme GT 2 Pro se vyznačuje minimalistickým designem zaměřeným na udržitelnost a jeho vzhled je inspirovaný papírem. Tento „Paper Tech Master Design“, který vytvořil renomovaný japonský designér Naoto Fukasawa, dělá z realme GT 2 Pro první smartphone na světě, který obsahuje materiály na biologické bázi.

Zadní kryt smartphonu je vyrobený z biopolymerního materiálu. Ten slouží jako ekologická alternativa k fosilním surovinám, které jsou jednou z příčin globálního oteplování. Materiál na biologické bázi SABIC prošel nejen mezinárodní certifikací udržitelnosti a uhlíku (ISCC), ale splňuje také řadu různých přísných environmentálních norem jako jsou REACH, RoHS a EPEAT.

realme navíc změnilo design krabic. Nové mají nižší obsah plastu. Zatímco obaly u předchozí generace byly z 21,7 % plastové, nyní obsahují pouhých 0,3 %.

První 150° ultraširoký fotoaparát s režimem rybího oka

Ultraširokoúhlé objektivy se často používají při fotografování krajin či budov, protože díky němu dokáže fotoaparát zachytit širší perspektivu. Smartphone GT 2 Pro je první zařízení, které nabízí 150° ultraširoký fotoaparát. Ten rozšiřuje 84° zorné pole hlavního objektivu o 278 %.

山上盖着雪

描述已自动生成

Společnost vyvinula pro realme GT 2 Pro také první režim rybího oka na světě. Tento režim nabízí pozoruhodnou perspektivu nebo efekt ultra dlouhé hloubky ostrosti. Díky velkému zornému poli se celkový obraz stává vizuálně přitažlivějším.

黑暗中的蓝色星球

中度可信度描述已自动生成

Pokroková inovace komunikace se stabilním signálem a 360° NFC

Realme GT 2 Pro je vybaven systémem Antenna Array Matrix, který je složený ze tří unikátních technologií – prvním inteligentním ultraširokopásmovým přepínačem antén HyperSmart, Wi-Fi zesilovačem a 360° NFC snímačem.

Technologie přepínání antén HyperSmart má 12 zavinovacích antén, které pokrývají všechny strany telefonu, podporují všechna hlavní pásma téměř ve všech směrech. realme GT 2 PRO sám vyhodnotí sílu signálu a automaticky vybere anténu s nejsilnějším signálem. 

Nově představený zesilovač Wi-Fi má symetrickou anténu, která zajišťuje stabilnější připojení v okolí telefonu. Testy realme ukázaly, že tento vylepšený design zlepšil stabilitu signálu přibližně o 20 % ve srovnání s asymetrickou anténou. 

Výrobce u realme GT 2 Pro integroval dvě horní celulární antény s funkcí přijímače signálu NFC, čímž se oblast snímání zvětšila o 500 % a zvýšila vzdálenost o 20 %. Celá horní část telefonu snímá signály v obou směrech a usnadňuje tak využívání NFC při bezkontaktních platbách, Bluetooth párování i dalších činnostech. 

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com