DLA Piper radila Michelin při akvizici ČEMAT

Mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper poskytla právní poradenství světoznámému výrobci a distributorovi pneumatik Michelin při akvizici společnosti ČEMAT, významného poskytovatele mobilních servisních služeb pro speciální průmyslové a stavební pneumatiky a jednomu z největších dodavatelů produktů pro manipulační, stavební a zemědělskou techniku na českém a slovenském trhu.

Francouzská společnost Michelin akvizicí firmy ČEMAT posílí svoji pozici a servisní provoz v České republice a na Slovensku, zatímco ČEMAT se připojí k světovému hráči v oblasti mobility a upevní tak svojí pozici na trhu.

Pražský tým DLA Piper vedl vedoucí korporátní praxe a Country Managing Partner Miroslav Dubovský společně s advokáty Janem Ratajem, Janem Metelkou a advokátní koncipientkou Valerií Kolářovou. Slovenské aspekty transakce měla na starosti Michaela Stessl, Country Managing Partnerka bratislavské kanceláře ve spolupráci s advokátkou Evou Skottke. 

Výroba a distribuce pneumatik má v České republice dlouhou tradici, jsme rádi, že jsme pomohli společnosti Michelin v jeho expanzi na českém a slovenském trhu a znovu jsme tak mohli prokázat naše přeshraniční schopnosti,“ komentuje transakci Miroslav Dubovský.

Poznámka pro editory:

  1. DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář působící ve více než 40 zemích napříč Evropou, Amerikou, Blízkým východem, Afrikou i oblastí Asie a Tichomoří, což jí umožňuje poskytovat klientům právní pomoc kdekoli ve světě.
  2. Další informace o organizaci a službách firmy lze nalézt na stránkách www.dlapiper.com