Společnost TCL na veletrhu CES 2022 oznamuje nový příslib značky, televizory Mini LED 144 Hz a zcela nová mobilní zařízení

Společnost TCL na řadě virtuálních akcí představila životní styl AI x IoT a zcela nová chytrá zařízení, včetně televizorů Mini LED a mobilních zařízení pro rok 2022

Hong Kong/Las Vegas/Praha, 4. ledna 2022 – společnost TCL Electronics (1070.HK), přední značka spotřební elektroniky, dnes uspořádala sérii virtuálních tiskových akcí, na kterých se její předsedkyně představenstva a vedoucí pracovníci podělili o nejnovější příběh značky a obchodní vývoj společnosti. Diváci si mohli v akci prohlédnout produkty TCL pro chytrou domácnost, stejně jako ukázku televizorů TCL Mini LED a nejnovějších mobilních zařízení pro rok 2022.


Na stránce zde se dozvíte více o TCL na veletrhu CES 2022 a můžete zhlédnout shrnutí živě přenášeného oznámení.

Oznámení předsedkyně představenstva

Paní Juan Du, předsedkyně představenstva společnosti TCL Electronics, se na globální virtuální tiskové konferenci věnovala základním filozofiím společnosti TCL. 

„Ve společnosti TCL jsou pro nás zákazníci vždy na prvním místě. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abychom lidem přinášeli hodnotu tím, že jim zlepšíme život a zážitky s našimi produkty a službami. Sami to ale nezvládneme,“ uvedla Juan Du. „Opíráme se o naše kreativní a průkopnické zaměstnance, o dlouhodobou podporu našich důvěryhodných partnerů, s nimiž neúnavně spolupracujeme, a především o naši obchodní etiku, kterou je poctivost a čestnost.“ 

Podělila se také o nejdůležitější informace o globálních obchodních výsledcích značky v roce 2021 a o inovace, které jsou hnací silou úspěchu společnosti TCL.

Společnost TCL, která posouvá hranice možností zobrazovacích technologií, založila v roce 2009 společnost TCL CSOT a investovala téměř 31 miliard dolarů, aby spotřebitelům poskytovala obrazovky nejvyšší kvality. Společnost TCL, které velmi záleží na životním prostředí, vstoupila do odvětví fotovoltaiky, aby vyráběla čistší a ekologičtější energii. 

Společnost TCL v průběhu let vytváří propojený ekosystém chytré domácnosti, který se řídí strategií AI x IoT. Televizory s velkou obrazovkou by měly být vstupním bodem „chytrého života“ a společnost TCL neustále inovuje a vyvíjí nové domácí spotřebiče a mobilní zařízení, aby pomohla lidem zpříjemnit život tím, že bude inspirovat k dokonalosti.

„Doufáme, že naše technologie vytvoří řešení, díky nimž budou mít lidé méně každodenních starostí, ale také jim umožní trávit více času zábavou s rodinou a přáteli,“ dodala Juan Du. „Společnost TCL chce svými produkty a službami přispět k tomu, aby byl život lidí bezpečnější a zdravější. V konečném důsledku chceme inspirovat a posilovat lidi, aby ve svém životě usilovali o něco velkého.“

Televizory TCL Mini-LED pro rok 2022

Společnost TCL od roku 2018 investuje do technologie Mini LED TV a do pěti let se chce v oblasti Mini LED TV stát špičkou. V roce 2022 společnost TCL učiní další krok vpřed a u svých prémiových modelů televizorů Mini LED modelového roku 2022 použije obnovovací frekvenci 144 Hz, která přinese rychlejší odezvu, ostřejší obraz a plynulejší hraní her. Toto vylepšení ocení jak soutěžní hráči, kteří chtějí zažít náročné hry s vysokým FPS, tak příležitostní hráči, kteří si chtějí užít mimořádnou odezvu při hraní. U obrazovek Mini LED 144 Hz společnosti TCL je obrovským přínosem rychlejší reakční doba a plynulost, což hráčům poskytne důležitou výhodu, zejména ve hrách pro více hráčů.

Tato nová generace televizorů využívá technologii TCL Mini LED a zvýší zážitek z obrazu ve hrách a dalším akčním obsahu. Televizory TCL Mini LED modelového roku 2022 s více než 1 000 zónami místního stmívání nabízejí ohromující jasový výkon, dosahují výrazného kontrastu a odhalují ještě více detailů pro skutečně pohlcující zážitek ze sledování. Další podrobnosti o televizorech TCL Mini LED modelového roku 2022 budou zveřejněny později v tomto čtvrtletí. 

Mobilní a chytrá zařízení TCL pro rok 2022

V rámci svého závazku poskytovat dostupné připojení 5G pro všechny uvede společnost TCL ještě tento měsíc na trh exkluzivně v USA telefony TCL 30 XE 5G a 30 V 5G. Tyto chytré telefony jsou vybaveny vylepšenou technologií NXTVISION, takže si zákazníci mohou vychutnat nádherný obraz a fantastické snímky.

Na veletrhu CES 2022 bude představeno také několik nových tabletů. Patří mezi ně TCL NXTPAPER 10s s displejem podobným papíru, jehož jádrem je ochrana zraku, lehký tablet TCL TAB 8 4G, ideální pro učení a kreativitu, a TCL TAB 10L, pohlcující tablet ideální pro zábavu a produktivitu. Dále trojice tabletů navržených s ohledem na děti, nová řada TCL TKEE: na stánku TCL budou představeny modely TCL TKEE MINI, MID a MAX.

Společnost TCL s potěšením poprvé rozšiřuje svou nabídku produktů o notebooky, a to uvedením modelu TCL BOOK 14 Go. Je tenký, lehký, má vynikající výdrž baterie a skvěle se hodí pro všechny, kteří jsou neustále v pohybu a na cestách, protože podporuje připojení LTE. 

Společnost TCL na veletrhu CES představí také novou generaci svých nositelných brýlí s displejem TCL NXTWEAR AIR. Jsou přenosné, lehké a štíhlé, s důrazem na pohodlí a styl. Díky vyměnitelným předním sklům a mnohem nižší hmotnosti těla přinášejí brýle NXTWEAR AIR lepší zážitek než předchozí generace nositelných brýlí s displejem.

Aby společnost TCL naplnila svou vizi propojení, uvede brzy na trh router LINKHUB 5G a zároveň bude pokračovat v poskytování vysoce kvalitních 4G řešení v podobě kompaktního osobního mobilního hotspotu LINKZONE LTE Cat4 Mobile Wi-Fi.

Chytrá domácnost TCL AI x IoT

TCL využívá velkoplošné televizory jako vstupní bod „chytrého života“. Uživatelé mohou aktivovat televizor TCL Home jediným tlačítkem na dálkovém ovladači, což usnadňuje správu zábavy i chytrých spotřebičů a zařízení.

Mobilní aplikace TCL Home App umožňuje uživatelům kromě televizoru ovládat také chytré domácí spotřebiče, jako je čistička vzduchu TCL nebo robotický vysavač, a pak se pohodlně usadit a užívat si svěží a čistý domov.

Produkty a služby TCL AI x IoT vám zpříjemní život, práci i zábavu a každý den vám přinesou kreativní inspiraci.

Sledujte nás na #TCLInspireGreatness #TCL_MiniLED #CES2022, kde během veletrhu CES 2022 získáte nejnovější informace.

Poznámka: Tato zařízení budou k dispozici na vybraných trzích ještě letos. Další podrobnosti budou oznámeny později.

 O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.