LG představilo novou kombinaci pračky a sušičky se skvělými technologiemi

Inovace společnosti LG, využívající zdokonalenou technologii umělé inteligence, přinášejí bezkonkurenční pohodlí a šetrnou péči o oblečení

Praha, 17. ledna 2022 Na veletrhu CES 2022 představila společnost LG Electronics chytřejší a snadnější způsob praní prádla díky nové pračce a sušičce a řešení LG WashTower. Nové spotřebiče jsou vybavené vylepšenou technologií LG Artificial Intelligence Direct Drive (AI DD™), osvědčenou parní technologií a řadou funkcí, díky nimž bude praní a sušení prádla pohodlnější než kdykoli předtím.

Díky vylepšené technologii LG AI DD™ dokáže nová kombinace pračky a sušičky rozpoznat množství náplně, typ tkaniny a úroveň znečištění oděvu. Pračka také automaticky přidá správné množství pracího prostředku a optimálně upraví styl praní. * Nová pračka využívá osvědčenou parní technologii LG, díky níž je oblečení čisté a svěží. Pro větší uživatelské pohodlí posílá funkce LG Smart Pairing™ informace z pračky do sušičky a doporučuje optimální cyklus sušení, takže jej není nutné odhadovat. 

První model sušičky LG vybavený technologií AI DD™ se může pochlubit novým cyklem AI, který přidává přesnou kontrolu pohybu a automaticky vybírá vhodné nastavení pro optimální péči o tkaniny a kratší dobu sušení. Technologie umělé inteligence od LG umožňuje naučit se uživatelovy návyky a preference při praní, aby pokaždé poskytla optimální možnosti sušení. Infračervený senzor během cyklu sušení přesně měří teplotu prádla a automaticky provádí úpravy pro zajištění rovnoměrného prosušení. A na rozdíl od jiných kombinací pračky a sušičky lze díky funkci párování přes Bluetooth oba spotřebiče pohodlně ovládat pouze z ovládacího panelu pračky. 

Díky svému mimořádně komfortnímu a prostorově úspornému designu představuje nejnovější pračka se sušičkou LG WashTower s tepelným čerpadlem DUAL Inverter Heat Pump optimální alternativu ke konvenčním kombinacím pračky a sušičky. Předem plněná pračka využívá technologii AI DD™, aby bylo prádlo čisté a svěží, zatímco sušička využívá technologii LG DUAL Inverter Heat Pump ke snížení spotřeby energie sušením při nízké teplotě po celou dobu sušícího cyklu. LG WashTower má nižší celkovou výšku a díky designu bez zadního vývodu pomáhá šetřit místo, protože vyžaduje menší vzdálenost od zadní stěny. Bezvývodová konstrukce také majitelům ušetří nepříjemnosti spojené s nutností pravidelného přístupu k zadním hadicím a jejich čištění.

Nová dvojice spotřebičů LG, která spojuje vynikající výkon s vytříbeným stylem, se dokonale hodí do většiny prostor a stylů interiérů. WashTower má dvířka z černého tvrzeného skla, ozdobné chromované prvky a povrchovou úpravu z černé oceli pro vynikající trvanlivost s vysokou odolností proti poškrábání. Hladký, plochý design přispívá k elegantnímu vzhledu vestavby v prádelně a přináší minimalistickou, ultra-moderní estetiku se snadno přístupným ovládacím panelem Center Control™.

„Díky pokročilé technologii umělé inteligence od LG a unikátním funkcím nabízejí tyto nové spotřebiče LG šetrnou péči o tkaniny a oděvy,“ řekl Lyu Jae-cheol, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „Jelikož nasloucháme potřebám skutečných lidí a opíráme se o naše bohaté zkušenosti a odborné znalosti na globálním trhu domácích spotřebičů, jsme schopni poskytnout spotřebitelům řešení pro lepší život.“

Chcete-li se seznámit s nejnovějšími řešeními LG pro praní prádla, navštivte virtuální výstavní stánek společnosti LG, který vznikl v rámci veletrhu CES 2022. 

# # #

* Prací cyklus s umělou inteligencí rozpozná hmotnost prádla a jemnost látek včetně materiálů. Technologie AI DD™ je dostupná u programů Bavlna, Syntetika a Smíšené prádlo. Specifikace a funkce výrobku se mohou lišit v závislosti na modelu nebo regionu.

O společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

Společnost LG Home Appliance & Air Solution Company je světovým lídrem v oblasti domácích spotřebičů, řešení pro inteligentní domácnosti, systémů na úpravu vzduchu a vizionářských produktů s technologií LG ThinQ AI. Společnost vytváří různá řešení se svými špičkovými technologiemi a zavázala se zajišťovat lepší a zdravější život spotřebitelů vyvíjením promyšleně navržených kuchyňských a domácích spotřebičů, řešení typu HVAC a řešení na čištění vzduchu. Společně tyto produkty poskytují větší pohodlí, vynikající výkon, efektivní provoz a působivé zdravotní výhody. Pro další novinky z LG navštivte www.LGnewsroom.com.

Tagged