Infor uvádí nový Infor Marketplace

Marketplace bude sloužit zákazníkům k jednoduššímu hledání, pořizování a licencování odvětvových a mikro-vertikálních komplementárních řešení 

PRAHA, 25. ledna 2022Infor, dodavatel cloudových aplikací, ohlásil Infor Marketplace, tržiště řešení rozšiřujících a vylepšujících stávající investice zákazníků do technologií Infor. Infor Marketplace je vytvořen k jednoduššímu hledání, pořizování a licencování odvětvově-specifických a mikro-vertikálních řešení integrovatelných s portfoliem podnikových aplikací Infor.

Infor Marketplace dostupný na adrese https://market.infor.com aktuálně slouží jako místo, kde se zákazníci mohou zaregistrovat a získat prezentace a další informace o širokém spektru řešení a služeb Infor a jeho partnerů. Infor plánuje transformovat stránku na platformu umožňující provisioning v reálném čase na bázi standardní e-commerce funkčnosti.

„Uvedení Infor Marketplace podporuje náš koncept poskytovat chytrý, předkonfigurovaný a moderní podnikový ekosystém,“ řekl Soma Somasundaram, výkonný technický ředitel a prezident produktové divize v Infor. „Očekáváme, že brzy budeme schopni poskytnout přístup ke stovkám řešení integrovatelných se softwarem Infor či postavených na platformních technologiích Infor. Účelem Infor Marketplace je představit zákazníkům nová, inovativní řešení, od partnerských aplikací, které vykrývají detailní funkčnosti, až po volně přístupný obsah Infor včetně vizualizací, rozšíření a widgetů.“

Infor Marketplace rovněž představuje velkou a neustále rostoucí partnerskou síť. Nabízí partnerům v roli nezávislých softwarových výrobců (ISV) možnost dalšího zviditelnění pro více než 65 000 zákazníků Infor. V nadcházejících měsících budou přidávány další funkčnosti dovolující ISV partnerům zjednodušit akvizici zákazníků, fakturace, platby a automatizovaný provisioning.

Infor Marketplace bude sloužit zákazníkům jako jednotné místo pořízení jedinečných a inovativních softwarových řešení, včetně analytických aplikací, technologií umělé inteligence a strojového učení, a rozšířit produkty Infor o další odvětvově-specifické funkčnosti s přidanou hodnotou. Uživatelé budou mít také možnost sledovat hodnocení a recenze jiných zákazníků, aby si mohli zvolit nejvhodnější řešení.

Podniky a partneři, kteří budou mít zájem přidat své produkty a služby na Infor Marketplace, mohu kontaktovat InforMarketplace@infor.com k získání dalších informací. Infor Marketplace je podporován AppDirect®, e-commerce platformou umožňující efektivní budování obchodního modelu postaveného na pravidelném předplatném.   

O společnosti Infor

Infor vyvíjí a dodává podnikový software s cloudovou funkcionalitou pro specifická odvětví. S více než 65 000 zákazníky ve 175 zemích pomáhá software Infor dodávat vyšší hodnotu, snižovat rizika a zajistit výhody udržitelného podnikání. 17 000 zaměstnanců společnosti umožňuje zákazníkům postavit své systémy na hlubokých odvětvových znalostech a maximálním využití digitálních dat k tvorbě a implementaci úspěšných strategií, které řeší jejich podnikatelské výzvy. Infor poskytuje svým zákazníkům moderní nástroje k transformaci a akceleraci svých inovací. Pro více informací navštivte www.infor.com.