Společnost ASKO – NÁBYTEK rozšiřuje služby, nabídne impregnaci čalouněného zboží

Praha, 27. 1. 2022 – Zákazníci oblíbeného prodejce nábytku mohou využít nové doplňkové služby. Zakoupené čalouněné zboží ASKO – NÁBYTEK bude možné pro maximální ochranu ošetřit impregnací. „Chceme zákazníkům dopřát nejenom perfektní servis, ale také co nejdelší životnost našich výrobků. Profesionální impregnace zajistí dlouhodobou ochranu potahu bez změny jeho barvy nebo odstínu. Povrch je po ošetření odolný vůči hloubkovému znečištění, odpuzuje tekutiny a zároveň zůstává stále prodyšný,“ popisuje Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK, pro kterou jsou kvalitní služby zákazníkům na prvním místě.

Zákazníci budou o nové službě informováni prodejci na jednotlivých pobočkách. „Službu jsme v minulém roce v rámci pilotního projektu zavedli na vybraných prodejnách. Jelikož se osvědčila, rozhodli jsme se ji nyní nabízet na všech našich prodejních místech. Profesionální impregnace je k dispozici pro vybrané výrobky a cena, která se pohybuje od 800 Kč, zahrnuje ošetření sedáku, opěráku, soklu, područek a pohledových čalouněných zad sedacích souprav i pohovek,“ doplňuje Andrea Štěpánová. 

Německá kvalita s tradicí

Profesionální impregnaci zajišťuje ASKO – NÁBYTEK ve spolupráci s německou společností TOP CARE, odborníkem v péči o povrchy s více jak dvacetiletou tradicí. „Společnost TOP CARE pro nás byla jednoznačnou volbou. Jejich výrobky skvěle a dlouhodobě chrání potahy. Odpuzují vodu a tekutiny na bázi oleje, ale brání i znečištění od domácích zvířat. Látku ochraňují i před působením UV paprsků a postupným vyblednutím. Štít, který se na látce vytvoří, je navíc neviditelný a bez zápachu. Ošetření povrchů je také 100% hypoalergenní a bezpečné pro děti i domácí mazlíčky,“ popisuje dále Andrea Štěpánová. 

Možnost profesionální impregnace potahů rozšiřuje již tak rozsáhlou nabídku doplňkových služeb. Zákazníci ASKO – NÁBYTEK se mohou například při výběru zboží poradit s odbornými prodejci, s realizací kuchyně pomáhají experti v kuchyňských studiích a pomoc lze využít i v případě doručení zboží. Kromě zapůjčení dodávky je k dispozici i asistence skladníků pro naložení rozměrných a těžších produktů. 

O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí v 15 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.Další informace o společnosti naleznete na www.asko-nabytek.cz.