Na trh smartphonů přichází první evropský chameleon – realme 9 Pro Series s unikátním designem Light Shift

Praha, Česká republika, 2. října 2022 – realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, představuje svou dosud nejočekávanější řadu mobilních telefonů – realme 9 Pro Series. Telefony se jako první v Evropě pyšní designem Light Shift, který způsobuje „chameleonový“ efekt. Realme tak znovu dokazuje, že umí své uživatele stále okouzlit odvahou a smyslem pro šarm. 

Obsah obrázku osoba, interiér, modrá

Popis byl vytvořen automaticky

Barevné provedení Sunrise Blue v obou produktech s přívlastkem 9 Pro bude obsahovat designový prvek „Light Shift“, díky kterému se zadní obal promění z modré na červenou barvu jen pět sekund po kontaktu s přímým slunečním nebo ultrafialovým světlem. Když na telefon přestane světlo dopadat, změní se barva zpět na modrou. Tvůrci telefonu se inspirovali procesem fotochromismu a použili při výrobě organické fotochromické materiály. 

„Chameleonový“ efekt telefonů umožňují nové inovativní technologie a prvky – od tloušťky a formy barevné vrstvy zadního obalu až po sílu přilnutí skleněných vrstev, které prodlužují životnost barevné proměny. 

Obsah obrázku interiér, vzdálené

Popis byl vytvořen automaticky

V průběhu procesu přípravy telefonu se uskutečnilo více než 200 pokusů, které měly hlavně vyřešit otázku, jak upravit molekulární strukturu modelu, aby se barva mohla změnit a pak se rychle vrátit do té původní. realme nejdříve vytvořila výjimečný dvojvrstvý fotochromatický proces, a poté přidala organickou kompozitní vrstvu, která nejen garantuje požadovaný efekt, ale také zvyšuje tvorbu barev o 40 %. 

Vedle estetického designu vyniká řada realme 9 Pro svými fyzickými parametry. Telefony se pyšní váhou pouhých 182 g a s tloušťkou 7,99 mm jsou nejtenčím modelem v rámci všech číselných řad realme.

Obsah obrázku osoba, držení, modrá

Popis byl vytvořen automaticky

Podle posledních průzkumů Strategy Analytics překročily číselné řady realme 40 milionů dodaných kusů na globální trh a v Evropě dosáhly meziročního růstu 570% v roce 2021. Evropa je PRVNÍ na trhu, kde se řada 9 Pro už v následujících dnech objeví. Zůstaňte v obraze.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com