Jídlo na Valentýna? Zkusili jste potraviny, které podpoří vaše libido?

Praha, 14. února 2022 – Letos pravděpodobně řada lidí váhá, jestli v tento ten vyrazit se svým milovaným protějškem do restaurace nebo raději zůstat doma. I pro ty, kteří se rozhodnou pro domácí prostředí, není žádný důvod rezignovat na romantiku a dobré jídlo. Při přípravě vlastní večeře se nabízí pomyslet na recept z potravin, které mají afrodiziakální vlastnosti. Suroviny je přitom možné si objednat až domů, například služba Dáme market je zvládne doručit za 20 minut. Nebo je možné si objednat jídlo domů z některé restaurace na Dáme jídlo. V partnerských obchodech seženou zákazníci také květiny pro své partnery.

Na rozdíl od loňského svátku zamilovaných letos mohou zamilované dvojice vyrazit na oslavu svátku lásky do restaurace. Epidemiologická situace však stále mnohé z nás nutí k zamyšlení, zda raději nezůstat i v takovýto den v domácím prostředí. Pokud se některé páry rozhodnou strávit večer spolu doma, nabízí se, aby si společně připravili speciální valentýnské menu například z potravin, kterým jsou přičítány afrodiziakální účinky.

Koriandr, banány, čokoláda nebo červené víno k dispozici na Dáme market

Existuje celá řada potravin, ať už běžných nebo trochu exotických, kterým odborníci připisují účinky povzbuzující libido. Receptů na lehké pokrmy z takových surovin je plný internet. Společnost Dáme jídlo u příležitosti Valentýna rozšířila nabídku právě takových potravin ve své síti online obchodů Dáme market.

Čerstvý zázvor, koriandr v květináči, banány, čokoláda, skořice, avokádo nebo nabídka červených vín, jsou jen některé z nich. Velkou výhodou je, že pokud si někdo vzpomene na přípravu speciálního valentýnského menu na poslední chvíli, nic není ztraceno. Nákup na Dáme market je možné vyřídit opravdu rychle. Stačí vyhledat si recept, zadat objednávku v aplikaci Dáme jídlo a za pár minut kurýr nákup doručí.

Hotové jídlo nebo květiny až domů

Prostřednictvím online služby Dáme jídlo si zákazníci mohou také objednat hotový pokrm ze své oblíbené restaurace přímo domů. Některé podniky na Valentýna nabízí v rámci svých menu i víno nebo další nabídku nápojů vhodných pro slavnostní příležitost. Nabídka aktuálně zahrnuje okolo 6 tisíc restaurací a obchodů po celé České republice.

K romantickým chvílím neodmyslitelně patří květiny. Ani pro ty nemusíte do květinářství. Prostřednictvím Dáme jídlo mohou zákazníci objednat například krásné ručně vázané Kytky od Pepy.

O společnosti Dáme jídlo

Dáme jídlo je největší česká platforma, která partnerům z řad restaurací a obchodů přivádí zákazníky a pomáhá jim se správným komerčním nastavením a efektivností rozvozu. Společnost spolupracuje s téměř 6 000 partnery ve 170 obcích po celé České republice a svou pestrou nabídkou tak pokrývá přes 60 % tuzemské populace. Během denní špičky doručí více než 10 000 jídel a dalších položek za hodinu a toto číslo stále roste. Dáme jídlo je součástí Delivery Hero, celosvětově největšího hráče na trhu food delivery a quick commerce, který se v roce 2020 stal součástí klíčového evropského akciového indexu DAX, kam patří 30 nejvýznamnějších německých veřejně obchodovaných firem.