Řada Huawei P50 představuje dvě podoby designu budoucnosti

Máte slabost pro industriální design? Že se inovativní vzhled chytrých telefonů dá skvěle skloubit s praktičností, to dokazuje řada Huawei P50. V důmyslném zpracování se navíc ukrývají nejnovější technologie a špičkový fotoaparát. Na své si přijdou jak fanoušci klasického designu, ale i ti, kteří fandí nevšedním vychytávkám.

Řada Huawei P vždy přinášela ty nejlepší funkce nejen z hlediska fotoaparátu a výkonu, ale také designu. Proto nejnovější řada P50 představuje výkonná zařízení, která uspokojí každého nadšence do fotografování v profesionální kvalitě stejně jako ty, kteří očekávají od svého chytrého telefonu více než jen průměrný design.

Otevřete se inovacím 

Huawei P50 Pro okouzlí na první pohled. Velká 6,6palcová obrazovka je navíc až překvapivě praktická do ruky a celé zařízení působí vkusně a elegantně. Zakřivený 3D skleněný displej podporuje rozsáhlou škálu 1,07 miliard barevných odstínů a zprostředkovává tak uživateli přesné a věrné zobrazení barev. 

Barvy ale nejsou to jediné, čím vás displej uchvátí. Díky obnovovací frekvenci až 120 Hz si můžete vychutnat plynulý a citlivý chod jak při sledování videí, fotografování nebo hraní her. Chytrý telefon je navíc vybaven duálními reproduktory, které skvěle dokreslí vizuální zážitek pomocí znělého ozvučení.

Pokud jde o design fotoaparátu, Huawei P50 Pro využívá revoluční systém Dual-Matrix, který smartphonu dodává výrazný vzhled a stojí za prvotřídní kvalitou pořízených snímků. Dvojitý modul fotoaparátů vynikne na dvou barevných provedeních, ve kterých je u nás P50 Pro k mání – elegantní matné černé s názvem Golden Black a v luxusním odstínu Cocoa Gold.

Zařízení do každé kapsy

Jako nejčerstvější člen, který se připojil k řadě Huawei P, má Huawei P50 Pocket jedinečný skládací mechanismus a poskytuje celý zástup funkcí, ať už je zrovna složený či ne. Flexibilita zařízení je umožněna vícerozměrným pantem, který se skládá horizontálně a je tak skvěle kompaktní do každé kabelky nebo kapsy. Huawei P50 Pocket se ve složeném stavu promění v malé stylové zařízení, když ho ovšem otevřete, máte v ruce plnohodnotný chytrý telefon. 

Huawei P50 Pocket nabízí rovnou dvě nezávislé obrazovky – hlavní obrazovku uvnitř a vnější kruhovou obrazovku. Vnitřní obrazovka s úhlopříčkou 6,9 palce je více než dostatečná k uspokojení potřeb i nejnáročnějšího uživatele. Druhá menší obrazovka poskytuje snadný přístup k vybraným informacím a lze ji také použít ke ovládání hudby, kontrole kalendáře, pořizování fotografií nebo videí a k přehledu upozornění. Huawei P50 Pocket přichází v zářivě bílém barevném provedení se strukturou, pro kterou vzali designéři inspiraci v broušeném diamantu.

Valentýnská akce přiblíží P50 i vám

Prodej nejnovějších přírůstků Huawei z řady P50 je již v plném proudu, ulovit si svůj P50 Pocket i P50 Pro ale můžete právě teď ve výhodném setu v rámci speciální valentýnské akce. Ta probíhá od 31.1. do 20.2. a při koupi Huawei P50 Pocket v ceně 34 990 Kč či Huawei P50 Pro v ceně 29 990 Kč zdarma obdržíte sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick a prodlouženou záruku o 1 rok. 

Více informací najdete na: https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-campaign/

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.