Samsung opět spouští Color Friday

Při nákupu 3 produktů získáte ten nejlevnější za pouhou 1 korunu.

Praha 18. února 2022 – Společnost Samsung zahajuje speciální a velmi oblíbenou dvoutýdenní akci Color Friday. Pokud si od pátku 18. února do neděle 6. března koupíte v oficiálním e-shopu www.samsung.cz libovolné 3 produkty, získáte ten nejlevnější za 1 Kč. Záleží jen na vás, jakou kombinaci produktů si vyberete – ať už si od Samsungu pořídíte televizor, chladničku, pračku, vysavač, tablet, chytrý telefon, monitor nebo paměťovou kartu.

Pokud si právě vybavujete domácnost a potřebujete chladničku, pračku nebo vysavač, je tato akce ideální příležitostí, jak ušetřit. Akce se vztahuje i na stejné produkty, každý v jiné barvě. Můžete si například vybrat troje sluchátka Galaxy Buds2 v olivové, grafitové a bílé barvě a  zaplatíte pouze 2 kusy a třetí získáte jen za 1 korunu. Nebo můžete sáhnout po novém smartphonu Samsung Galaxy S21 FE 5G, který je také k dispozici až ve čtyřech barvách a za jeden z trojice zaplatíte pouhou 1 korunu.

Speciální nabídku nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami a vztahuje se pouze na nákup tří různých produktů. Různé barevné varianty výrobků se považují za různé výrobky. Akce se vztahuje pouze na produkty, které jsou skladem. V nabídce lze kombinovat libovolné produkty kromě celé řady Galaxy S22, Galaxy Tab S8 a The Freestyle. Úplná pravidla a podmínky kampaně jsou k dispozici na adrese https://www.samsung.com/cz/colorfriday/.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2021 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 74,6 miliard dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.