Multifunkční Huawei P50 Pocket okouzlí inovativním mechanismem i kvalitním zpracováním

Nejnovější přírůstek do legendární řady P od Huawei, flexibilný chytrý telefon Huawei P50 Pocket, navzdory své kapesní velikosti nabízí plnohodnotné a multifunkční služby. Jednou takovou funkcí, která stojí za pozornost, je například intuitivní přizpůsobování jasu obrazovky. Tím poskytuje displej P50 Pocket vždy skvělý obraz v jakémkoli prostředí a je tak šetrný vůči zraku uživatele.

Huawei P50 Pocket je vybaven vícerozměrným pantem nové generace, který při skládání telefonu vytváří dutinu ve tvaru kapky, kde se přehyb obrazovky krásně uloží, a nabízí tak velmi elegantní řešení skládacího mechanismu. Při složení jsou tak obě části smartphonu těsně u sebe a není mezi nimi sebemenší mezera. Při otevírání zařízení se obrazovka opět díky funkci Multi-Dimensional Linkage Lifting rovnoměrně napne a zajistí tak, aby byl přehyb prakticky neviditelný.

Displej plný barev a pohybu

Co se týče zpracování designu, Huawei P50 Pocket je neuvěřitelně tenký a měří v průměru pouhých 15,2 mm ve složeném stavu a 7,2 mm, když je rozložený. Aby byl zážitek ještě o něco lepší, je nový smartphone vybaven rovnou dvěma obrazovkami. Tou hlavní je 6,9palcová flexibilní OLED obrazovka s poměrem stran 21:9 a se škálou 1,07 miliardy barevných odstínů pro skutečně věrnou reprodukci barev. Displej nabízí dotykovou odezvu o rychlosti 300 Hz, takže se můžete spolehnout, že práce s ním je dokonale plynulá a ničím nerušená.

Displej se navíc umí skvěle přizpůsobovat aktuálnímu prostředí, v kterém se zrovna nachází. Funkce adaptivního jasu zajišťuje, že se jas displeje dynamicky upravuje a optimalizuje s ohledem na okolní světlo, zobrazovaný obsah a uživatele. Obsah na displeji P50 Pocket tak zůstává čitelný i třeba venku za slunečného dne.

Chytrý mechanismus v pěkném obalu

Huawei P50 Pocket je poutavý telefon ale i po stránce designérského zpracování. Jde o zařízení, které jistě udělá dojem na mladší publikum anebo na ty, kteří se zajímají o technologické a módní trendy. Na českém trhu si můžete P50 Pocket pořídit v oslnivém bílém provedení s 3D designem, pro který byl inspirací broušený diamant. Právě na něm se skvěle vyjímá typický dvoukruhový design, kdy každý z kruhů stojí za jinou funkcí. Horní v sobě ukrývá propracovaný systém kamer, spodní pak 1palcovou dotykovou obrazovku. 

Krycí obrazovka umí fungovat naprosto nezávisle a poskytuje uživatelům snadný přístup k ovládání vybraných funkcí, jako jsou upozornění, hudební přehrávač či třeba kalendář. Ve složeném stavu lze taktéž zařízení používat k provádění bezkontaktních plateb nebo dokonce k náhledu fotografií.

Mobil musí i něco vydržet

Klíčem k tomu, aby skládací telefon poskytoval plnohodnotné služby ovšem není pouze funkčnost, ale také maximální odolnost. I to je důvodem, proč jsou k výrobě P50 Pocket využívány různé inovativní materiály, jako je například tekutý kov na bázi zirkonia či vysokopevnostní ocel. Tím se nejen zlepšuje odolnost proti nárazům, ale také celková životnost a spolehlivost mechanismu. 

Svůj Huawei P50 Pocket můžete zakoupit za 34 999,- Kč na oficiální webové stránce Huawei https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-product/

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.