O eventy Vinografu se bude starat Romana Vališová

Skupina  Vinograf přibírá do svého týmu Romanu Vališovou, která bude mít na starosti event management. Bude tak zajišťovat organizaci veškerých společenských akcí, degustací a festivalů. 

Romana Vališová přichází do Vinografu s bohatými zkušenostmi. Přes 15 let pracovala v korporátních společnostech Eurotel, O2, Sberbank nebo Herbalife, kde se věnovala především event managementu a marketingové komunikaci. Mimo to si vyzkoušela i práci v menších firmách, kde například vedla teambuildingy pro firmy, děti a rodiny. Tyto zkušenosti z různých pracovních prostředí nyní uplatní při organizaci veškerých eventů pořádaných Vinografem. 

“Je skvělé, když se práce stane koníčkem, i proto jsem nad nabídkou spolupráce od Vinografu neváhala. Těším se, jaké zajímavé eventy společně zrealizujeme, od degustací a společenských akcí v krásných prostorách na Senovážném náměstí a v Korunní, po venkovní festivaly,” popisuje svou radost ze spolupráce Vališová. 

“Vinograf nikdy nebyl jen vinný bar a nebo restaurace. Naše ambice se vždy týkaly edukačních i zábavních aktivit. V rostoucích expanzních plánech Vinografu jsou však už zadání, která si žádají profesionální zpracování, a proto postupně do týmu přibíráme odborníky v různých oblastech. Romana je bezesporu pro náš tým v oblasti event managementu velkým přínosem,” komentuje Jan horešovský, spolumajitel barů Vinograf.

O Vinografu

Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním. Vinograf, to jsou jsou vinné bary, restaurace, sklep, obchod s vínem a delikatesami, vinný e-shop a aktivity s vínem jako např. festivaly vína a hudby, degustační programy, dále služby osobního sommeliera, vinného asistenta a další. Vinograf nabízí zážitky teplé wine friendly kuchyně založené na snoubení vína a jídla.

Vinograf nabízí na tisíc vín z celého světa, z nichž kterékoli můžete ochutnat na skleničku, k němu skvělou nabídku sýrů a uzenin podávanou příjemným erudovaným personálem v přátelské atmosféře. My ve Vinografu neustále hledáme, ochutnáváme, zkoumáme a sledujeme, co se ve světě vína děje, abyste jej Vy mohli objevovat.