Sluchátka Bose QuietComfort 45 získávají s novou aktualizací softwaru ekvalizér, k dispozici je i stávajícím majitelům

Sluchátka s aktivním potlačením okolních ruchů Bose QC 45 dostávají nově třípásmový ekvalizér, který lze najít a ovládat pomocí aplikace Bose Music. Tuto funkci přidal výrobce s novou aktualizací softwaru. Uživatelům, kteří mají svá sluchátka propojena s uvedenou aplikací, proběhne aktualizace automaticky. 

Praha, 10. března 2022 – Bose doplňuje sluchátka QuietComfort 45 o třípásmový ekvalizér. Uživatelé mohou nyní ovládat samostatně úroveň reprodukce basů, středů a výšek, nebo pomocí jednoduchých předvoleb posílit nebo omezit jedním kliknutím hluboké tóny či výšky. Tímto krokem posouvá Bose tato sluchátka na novou úroveň a umožňuje posluchačům upravit charakter hudby podle vlastních preferencí. K využití ekvalizéru je třeba propojit sluchátka s bezplatnou aplikací Bose Music, která zajistí automatickou aktualizaci softwaru. Ovládat úroveň basů, středů a výšek je následně možné také prostřednictvím aplikace.

Standardně využívají sluchátka QuietComfort 45 vlastní, automaticky řízený dynamický ekvalizér, který upravuje reprodukci automaticky a přizpůsobuje ekvalizaci mimo jiné také hlasitosti reprodukce.

Sluchátka Bose QuietComfort 45 s dynamickým systémem aktivního potlačení ruchů (ANC) byla na náš trh uvedena v listopadu loňského roku. Jedná se o přímého nástupce modelu QuietComfort 35, kterým Bose v roce 2016 nastavil na dlouhou dobu laťku pro tuto kategorii jak v oblasti potlačení ruchů, tak i v samotném zvuku. Po svém předchůdci zdědila typický, atraktivní zvuk Bose, oceňované pohodlné provedení umožňující celodenní využití a jednoduché a intuitivní ovládání. Novinka přinesla mimo jiné lepší kvalitu handsfree hovorů i v hlučném prostředí, vylepšený systém potlačení okolního hluku použitelný ve dvou režimech (plná eliminace a propouštění zvuků usnadňující živou komunikaci s lidmi) a výdrž na baterie až 24 hodin.

Pro čisté a dobře srozumitelné handsfree hovory i v hlučném prostředí jsou Bose QuietComfort 45 osazena celkem 6 směrovými mikrofony, které dokáží rozlišit zvuk vycházející z úst uživatele od nežádoucích okolních ruchů v domácnosti či na rušné ulici.

Více fotografií sluchátek Bose QuietComfort 45 ve vysokém rozlišení najdete zde: https://www.dropbox.com/sh/dg96w72x6k393b9/AACxcHx0pP38arFv1LxY2JYYa?dl=0

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.