LED pásek Tapo rozzáří váš domov v barvách duhy

Česká republika, Praha – 16. března 2022 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový chytrý Wi-Fi světelný LED pásek, který patří do jeho řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Konkrétně se jedná o model Tapo L920-5, který ve stejnojmenném portfoliu doplňuje ucelenou sérii sestávající například z chytrých žárovek nebo bezpečnostních kamer a navazuje na úspěšný model LED pásku L900-5 představeného v loňském roce.

Ovládejte ho, jak vám to vyhovuje
Výhodou LED pásku Tapo L920-5 je možnost jeho spolupráce s chytrým asistentem či mobilní aplikací Tapo. Světelný pásek tak můžete ovládat přesně tak, jak vám to vyhovuje. Pásek nepotřebuje žádný dodatečný hub, takže jej stačí připojit přímo k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. Výhodou je, že k LED pásku nic nemusíte dokupovat, jedná se o hotový a kompletní produkt.

Lepší ovladatelnost a dynamické světelné efekty 
Špičková technologie RGBIC poskytuje lepší ovladatelnost a umělecké vyjádření než u předcházejícího modelu L900-5, protože k dispozici je navíc integrovaný IC čip a jedno vedení tak může zobrazovat více barev najednou. Další změnou oproti předchůdci je povrchová úprava z polyuretanu, což znamená i vyšší odolnost.

Experimentujte s různými předvolbami
Pásek TP-Link Tapo L920-5 může experimentovat s různými předvolbami osvětlení. Osvětlení si lze jednoduše nastavit podle svých představ. Například tlumené noční osvětlení vám vytvoří příjemnou atmosféru, a světlo můžete nastavit i pro party, domácí dekorace, oslavu nebo klasické osvětlení.  Předvolené režimy potom uložíte do paměti a kdykoliv poté vyvoláte pomocí mobilní aplikace. Pokud jste tedy například zjistili, že při sledování filmu vám vyhovuje žlutá barva v určité intenzitě jasu, jednoduše ji příště využijte znovu.

Nechte se pohltit duhovými efekty
U LED pásku TP-Link Tapo L920-5 se můžete nechat pohltit dynamickými světelnými efekty, a to díky konfiguraci více než 16 milionů živých barev a ovládání samostatných světelných zón. Zábava tak může propuknout naplno. I díky úplné novince v řadě LED pásků Tapo – LED pásek L920-5 totiž dokáže zachytit hudbu kolem sebe a synchronizovat ji s frekvencí a rytmem světla. Zábavu na party si tak můžete užít všemi smysly.

Plánovač, časovač i režim „Pryč“
K dalším vymoženostem patří funkce plánovače a časovače, se kterými si snadno nastavíte časové plány, v jejichž rámci se má světelný pásek zapnout či vypnout v určený čas, a navíc si opět můžete vybrat i barevný odstín a jeho jas. Režim Pryč zase podobně jako u zásuvek Tapo dokáže simulovat přítomnost osob v domě a v náhodných časových intervalech LED pásek rozsvěcovat a zhasínat. Takže si žádný případný nevítaný návštěvník nemůže být jistý tím, jestli se právě nacházíte doma či nikoliv.

Jasné světlo a dlouhá výdrž
Životnost LED pásku TP-Link Tapo L920-5 je udávána na 50 tisíc hodin. Díky kvalitním zdrojům LED světla pak tento LED pásek nabízí o 20 procent vyšší jas a o 50 procent delší životnost než běžné konkurenční produkty. 

Flexibilní instalace i hlasové ovládání
I po fyzické stránce je instalace velice jednoduchá, a navíc příjemně flexibilní. Jeho délku 5 metrů stačí zkrátit na potřebný rozměr a následně ho přilepit na prakticky libovolný povrch díky lepicímu podkladu 3M. Pásek je ohebný a voděodolný, je možné ho instalovat na libovolné místo a následně jej snadno odlepit a umístit jinam.

V neposlední řadě je k dispozici už zmíněné hlasové ovládání, a to prostřednictvím chytrých asistentů Alexa či Google Assistant.

Klíčové vlastnosti Tapo L920-5:

  • Několik barev a efektů najednou – ovládejte 50 samostatných barevných zón a rozzařte svůj život.
  • Vnější ochrana – snadná údržba a dlouhá životnost díky povrchové úpravě z polyuretanu.
  • Nevyžaduje hub – jednoduše připojte pásek k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. Nepotřebujete hub ani jiné doplňkové zařízení.
  • Flexibilní instalace – zkraťte pásek na potřebnou délku a přilepte jej na libovolný povrch s lepicím podkladem 3M.
  • Předvolby osvětlení – máte oblíbené osvětlení pro sledování filmů? Potom si jej můžete snadno uložit pro další filmové večery.
  • Plánovač a časovač – vytvořte si časové plány, kdy se má světelný pásek zapnout/vypnout a s jakým nastavením jasu/barvy.
  • Režim „Pryč“ – simuluje přítomnost osob v domě, aby odradil nechtěné návštěvníky.
  • Připojení podle vašich představ – můžete jej používat s chytrým asistentem, jej připojit přímo k aplikaci Tapo. Ovládejte světelný pásek způsobem, který vám vyhovuje.
  • Hlasové ovládání – pomocí jednoduchých hlasových povelů ovládejte světelný pásek přes Alexu nebo Asistenta Google.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smarthome-accessory/tapo-l920-5/

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.
Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.