Affilbest představil nového průvodce, jak postavit affiliate web

Společenské události posledních dvou let významně akcelerovaly růst tržního podílu ve prospěch e-commerce. Do odvětví e-commerce se tak přesouvá stále více pracovní síly. Jedním z menších odvětví e-commerce, potažmo digitálního marketingu je také affiliate marketing. Ale jak se začít affiliate marketingu systematicky věnovat?

Tuto otázku si již před několika lety kladl také Dušan Souček, zakladatel portálu Affilbest, který se věnuje affiliate marketingu. Dušan začínal jako affiliate partner již před mnoha lety, přičemž ho brzy zlákala dráha affiliate manažera. Se svým týmem spravoval nejrůznější affiliate programy a pomohl stovkám partnerů k placeným provizím.

Během té doby běžně odpovídal na tisíce dotazů, jak postavit fungující affiliate web. Proto se rozhodl vytvořit digitálního průvodce, který začínající affiliate partnery provede procesem tvorby fungujícího affiliate webu. Tento průvodce pod názvem Affiliate Výzva byl v plné verzi spuštěn v únoru 2022. Dnes je Affiliate výzva unikátní online program, kde se můžete naučit, jak vytvářet ziskové affiliate weby. Celkem obsahuje 85 video návodů, které jsou logicky rozděleny do 8 modulů.

Dušan o affiliate marketingu říká, že “postavit úspěšný affiliate web není snadné. Je to velká výzva pro začátečníky i pokročilé. Aby vše fungovalo a vy jste opravdu začali vydělávat, musíte udělat několik věcí, které na sebe logicky navazují.”

Průvodce obsahuje řadu praktických ukázek, které jsou prezentovány na vlastních affiliate webech, které Dušan Souček provozuje. Jedná se o weby milujemefitness.cz a myenglishhacks.cz. Jedná se o typologicky rozdílné weby, na kterých jsou prezentovány odlišné metody k dosažení maximální spokojenosti návštěvníka webu. 

O Affilbest

Affilbest.cz je informační portál zabývající se oblastí affiliate marketingu. Portál pravidelně představuje novinky z oboru a součástí portálu je také průvodce, který začínající affiliate partnery provede procesem tvorby fungujícího affiliate webu.