Lukáš Löwy od 1.4. v KNOWLIMITS 

Praha, 1. 4. 2022 – Od dubna nastupuje do společnosti KNOWLIMITS GROUP Lukáš Löwy na pozici Managing Director. Zodpovědný bude za rozvoj nové obchodní jednotky skupiny KNOWLIMITS a zároveň podpoří new business tým. Löwy se posledních deset let věnoval řízení Havas Media CZ. Předtím působil v mediální agentuře MEDEA.  

Reportovat bude Lukáš Löwy managing partnerům Markétě Dyllong a Petru Bažantovi, se kterými bude úzce spolupracovat.

„Jsme nadšeni, že další seniorní člověk doplní náš tým. Lukášův proklientský přístup se shoduje s filozofií našich agentur. Věříme, že Lukáš u nás také zužitkuje své bohaté zkušenosti s mezinárodní koordinací,“ komentují novou posilu Markéta Dyllong s Petrem Bažantem, managing partneři KNOWLIMITS.

„Jsem rád, že mohu uplatnit své dlouholeté zkušenosti získané v oblasti marketingu, médií, reklamy, i PR a přispět k rozvoji skupiny KNOWLIMITS. Velice se těším i na přátelskou atmosféru a spolupráci s týmem KNOWLIMITS, kde řadu lidí dlouhá léta znám,“ dodává Lukáš Löwy. 

KNOWLIMITS Group je česká nezávislá komunikační skupina, která pod sebe sdružuje jednotlivé specializované divize. Mediální agentury KNOWMEDIA, FUNKY MEDIA zajišťují mediální plánování a nákup mediálního prostoru v televizi, tisku, rádiu, OOH a na internetu. Působí v regionu CEE – Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko. Divize KNOWCOMM poskytuje kompletní řešení v oblasti marketingu, PR a produkce. Součástí skupiny je také agentura pro digitální marketing Fragile media nebo divize KNOWWORKS, která zastřešuje kreativní a grafické studio. Tým KNOWINSTORE řeší reklamu v místě prodeje. Pro KNOWLIMITS Group pracuje přes 100 zkušených konzultantů.

www.knowlimits.cz