Dokonalý studentský notebook? Matebooky Huawei z řady D vsází na výkon, design a výdrž baterie až 9 hodin

Hektické období přijímacích zkoušek na střední školy je za námi. Nastávající studenti už se tak mohou pomalu, ale jistě připravovat na nové prostředí, úkoly a studijní výzvy. Základní školní výbavou je šikovný notebook, který odpovídá potřebám mladých a zvládá i další funkce navíc. Proto si dal Huawei spolu s MateBooky D 14 a D 15 za cíl poskytnout studentům prostor pro úspěšné studium, stejně jako pro zábavu.

Mladí uživatelé, zejména středoškolští i vysokoškolští studenti, jsou, co se týče nároků na notebook, velmi specifickou skupinou. Důvodem toho je skutečnost, že je pro ně velmi důležitá výdrž baterie stejně jako odolnost a lehká konstrukce, aby je mohli brát všude s sebou a spolehnout se na ně po celý dlouhý den.

Neméně velký význam patří také designu, a tak by notebook určený mladé generaci měl mít zkrátka šmrnc. Ovšem líbivý vzhled není to jediné. Řada Huawei MateBook D zastává vše, bez čeho se dnes studenti neobjedou, a tak přináší ultratenký design a bohatou výbavu, která uspokojí nestále se vyvíjející potřeby mladých.

Výkon a výdrž baterie na jedničku

Oba Matebooky se mohou pochlubit výkonným procesorem AMD Ryzen, který zaručí plynulý a svižný chod, ať už brouzdáte po internetu, nebo pracujete s náročnějšími aplikacemi. Příjemnou vizuální zážitek má na svědomí širokoúhlý displej ve Full HD rozlišení, jehož okraje lemuje decentní rámeček, který nenarušuje výhled a dodává notebookům eleganci.

Huawei při vývoji série MateBook D nezapomínal ani na praktickou stránku věci. Ne vždy je u studentovy lavice k dispozici zásuvka, a tak by měla baterie také něco vydržet. MateBook se proto obejde bez připojení do sítě až celých 9 hodin, celý školní den tak student zvládne levou zadní. Když už nakonec šťáva přeci jen dojde, rychle a snadno energii dočerpá díky rychlonabíjecímu adaptéru, který nabije 50% kapacity už za 30 minut.

Plnohodnotný notebook za lidovku

Navzdory příznivé ceně nabízí MateBook D 14 a D 15 všechny designové prvky hodné vlajkových notebooků. Tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny, čímž je na rozdíl od plastových a kovových konstrukcí podobných modelů ve stejné cenové kategorii o mnoho pevnější, odolnější, a přitom si zachovává svou lehkost. Navíc je velice kompaktní. Tloušťka MateBooku D 15 je v nejširším bodě pouhých 229 mm, u MateBook D 14 pak dokonce jen 214 mm.

Zapomeňte na notebooky s tlustým plastovým tělem a omezenou výbavou. Pořízením MateBooku D 14 nebo D1 5 získáte moderní a designově atraktivní notebook a zároveň ušetříte rodinný rozpočet.

Svůj MateBook teď pořídíte za ještě lepší cenu 

Až do 1.5.2022 můžete využít akčních slev na vybrané produkty Huawei. Pořiďte si Huawei MateBook D 15, který je zlevněný z 15 999 Kč na 9 990 Kč, nebo Huawei Matebook D 14 za 12 990 Kč místo obvyklých 19 990 Kč.
Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.