Na pozici Group CEO pro C System CZ a Český servis nastoupil Tomáš Prošek

21. dubna 2022, Praha – Do vedení společností C System CZ a Český servis, které spadají pod investiční skupinu Thein, nově nastoupil Tomáš Prošek. Ve své funkci Group CEO bude zodpovědný za realizaci nových obchodních a digitálních strategií. 

Tomáš Prošek zrealizoval řadu úspěšných transformačních projektů. Zaměřuje se na optimalizaci a zvyšování výkonu business modelů. Úspěšně řídil iniciativy rozvoje podnikatelské činnosti zejména v oblasti financí, telekomunikací a informačních technologií. Posledních několik let strávil ve Skupině PPF. Zde dostal příležitost prokázat své schopnosti i v kulturně zcela odlišném prostředí. Během několika málo let zcela přenesl původní obchodní model Home Credit Indonesia do onlinového světa. Mimo skupinu PPF působil ve společnostech O2 v České a Slovenské republice, ČEZ a Cisco System. 

„Těší mě, že se nám do vedení firem C System CZ a Český servis podařilo získat právě Tomáše Proška. Nejvíce si na něm cením jeho dlouholetých zkušeností, které získal na vedoucích pozicích v telekomunikačních a technologických společnostech. Věřím, že právě díky němu se nám dvojici těchto firem podaří úspěšně posunout kupředu,” komentuje nástup Tomáše Proška šéf investiční skupiny Thein Tomáš Budník.

O skupině Thein

Thein je investiční skupina technologického odborníka a investora Tomáše Budníka, která se zaměřuje na technologické společnosti v oboru lCT, kyberbezpečnosti a průmyslu z České a Slovenské republiky. Ve svém portfoliu chce propojovat zajímavé projekty, které vykazují vynikající výsledky, a poskytovat jim byznysovou a infrastrukturní expertízu. Hlavní filosofií Theinu je hledání nové synergie mezi jednotlivými projekty a udržení českého know-how v českých rukách.