Shark 35 dBi je nejúspěšnější model aktivní venkovní antény DVB-T/T2 značky EVOLVEO

Od svého uvedení na trh v roce 2009 bylo prodáno celkem 66 000 kusů 

26. 4. 2022 – s přechodem na formát televizního vysílání DVB-T2 přinesla značka EVOLVEO širokou nabídku televizních antén. Mezi venkovními i pokojovými anténami EVOLVEO dominuje model Shark se ziskem 35 dBi. Shark byl uveden na trh v roce 2009 a od té doby se prodalo již 66 000 kusů. Díky tomu, že tato anténa pro příjem DVB-T2 signálu stále splňuje požadavky trhu a zákazníků, je stále v prodeji.

EVOLVEO Shark 35 dBi má atraktivní funkční design ve tvaru žraločí ploutve a představuje kvalitní venkovní anténu pro příjem digitální i analogové TV. Pro optimální příjem nabízí možnost montáže v horizontální i vertikální poloze. Vestavěný zesilovač s externím napájením zajistí nejvyšší možnou kvalitu signálu. Anténu lze otáčet v rozsahu 360° pro zajištění nejvhodnější polohy pro příjem. Voděodolný plášť antény nepoškodí ani dlouhodobé vystavení UV záření. Součástí balení je montážní sada pro upevnění antény.

Specifikace

• VHF: Pásmo III 174-230 MHz (T-DAB a DVB-T)

• UHF pásma IV a V 470-862 MHz (DVB-T)

• výstupní úroveň: MAX 100 dBuV

• impedance: 75 O

• vstupní napětí: AC220-240 V

• pracovní napětí: DC6V/100 mA

• konektor: IEC

• koaxiální kabel 9 m, konektor IEC

• zisk: 35 dBi

Dostupnost a cena
Aktivní venkovní anténa DVB-T/T2 EVOLVEO Shark 35 dBi je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také v internetovém obchodě https://eshop.evolveo.cz/  Doporučená koncová cena antény EVOLVEO Shark 35 dBi je 690 Kč včetně DPH.

Značka EVOLVEO patří do skupiny ABACUS

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Patří do české skupiny Abacus.

„Jedním z významných milníků společnosti Abacus se stal rok 2005, kdy se marže na distribuci cizích značek v oblasti komponentů PC snižovaly, a tudíž tato aktivita přestala být pro Abacus zajímavá. Nebylo dosahováno uspokojivých zisků vůči dosaženému obratu,“ komentuje založení značky EVOLVEO Petr Petrlík, jednatel společnosti Abacus Electric, s.r.o., a dodává: „Došlo k postupnému opouštění distribuce cizích značek a k přechodu na vývoj a distribuci vlastní značky nazvané EVOLVEO pro produkty digitálního domova, osobní elektroniky a komponent PC a dále vlastní značky SALENTE pro robotické vysavače a kuchyňské spotřebiče.“

Skupina ABACUS byla založena v roce 1992 a za dobu své třicetileté existence dosáhla celkového obratu 14 miliard korun

www: https://eshop.evolveo.cz/evolveo-shark-35dbi–aktivni-venkovni-antena-dvb-t-t2/

Facebook: https://www.facebook.com/EvolveoCZ/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEono-1cGHesLH4-fz6Lw4w

Instagram: https://www.instagram.com/evolveo_cz/

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.