Magická proměna zahrady nebo balkonu s chytrým osvětlením Philips Hue outdoor

27. dubna 2022 – Dny se pomalu prodlužují a s nimi i čas strávený venku. Majitelé zahrad, balkonů a teras se jistě shodnou, že není příjemnější místo, kde si vychutnat ranní kávu, odpolední odpočinek nebo večerní sklenku vína. A právě vhodné venkovní osvětlení dokáže značně prodloužit dobu, kterou lze venku trávit, může mít dekorativní, ale i praktickou funkci. Philips Hue vám pomůže cítit se příjemně ve vašem venkovním prostoru domu, umožní vám bezpečně procházet tmou, odradit nezvané hosty světlem, a vytvořit perfektní atmosféru pro každou příležitost. Nastavte si režimy podle denní doby, včetně východu a západu slunce nebo využijte inteligentní pohybové senzory Philips Hue či geolokační funkci, abyste přijeli domů do příjemně nasvíceného domu.  Stačí připojit nové venkovní osvětlení k srdci celého systému – Philips Hue Bridge. Pak už nebude nic bránit jednoduchému ovládání pouhým stisknutím tlačítka v aplikaci Philips Hue či pomocí bezdrátového stmívače nebo dokonce prostřednictvím vašeho hlasu. 

Seznamte se s venkovními svítidly LowVolt

S kolekcí osvětlení Philips Hue se systémem nízkého napětí LowVolt zakusíte neuvěřitelně snadnou instalaci venkovního osvětlení. Celá kolekce LowVolt je založena na jednoduchosti použití – můžete připojit několik svítidel k jednomu napájecímu zdroji, který je možné si pořídit ve dvou variantách, 40 a 100 W. Jedna z možností zapojení zdroje a svítidel je uvedena na obrázku níže.

Multifunkční svítidlo Philips Hue Lily

Hlavní výhodou tohoto elegantního svítidla z kolekce LowVolt je jeho variabilita – můžete ho umístit kdekoliv ve venkovním prostoru, ať už se ho rozhodnete postavit na zem, zapíchnout do země, nebo připevnit na stěnu. Philips Hue Lily dokáže proměnit jakoukoliv zahradu nebo její kout v magické místo. Samozřejmostí je vysoký stupeň krytí IP proti vlivům počasí, jednoduchá instalace a světlo v různých intenzitách a 16 milionech barvách ovládané přímo z vašeho mobilu.

Hřejivé přivítání se senzorem Philips Hue Outdoor

Díky pohybovému senzoru Hue Outdoor se světla u vstupní branky při vašem návratu domů automaticky rozsvítí. Senzor je bezdrátový, dokáže odolat všem nepříznivým vlivům počasí a jeho instalace je velmi jednoduchá. Pomocí aplikace Philips Hue lze také zvolit, která světla, ať už vnitřní nebo venkovní, se mají rozsvítit, aby to vypadalo, že je vždy někdo doma.

Senzor lze umístit například na stěnu garáže, v okolí vstupních dveří nebo kdekoliv, kde je potřeba. Detekční rozsah senzoru je 12 metrů a v aplikaci Philips Hue si můžete sami zvolit intenzitu okolního osvětlení, při které se senzor spustí.

Inteligentní venkovní světelné pásky

Světelné pásky Philips Hue Lightstrip Outdoor určené pro vnější užití disponují stupněm krytí IP67, který zaručuje bezpečné užívání ve venkovních prostorech. Flexibilní osvětlení je ideálním prvkem pro zkrášlení zahrady na mnoho způsobů, ať už je vaším cílem rozzářit květinový záhon nebo vytvořit příjemnou atmosféru pro večerní grilování s rodinou nebo přáteli. Světelné pásky, které jsou dostupné v délkách 2 a 5 metrů, je možné připojit k systému Philips Hue, a to skrze Philips Hue Bridge a aplikaci Philips Hue. To zákazníkům umožní přizpůsobit osvětlení na základě individuálních potřeb a vytvořit tak dokonalou venkovní atmosféru prostřednictvím 16 milionů barev! 

Chytré a designové venkovní osvětlení

Reflektor Philips Hue Welcome je díky svému kvalitnímu zpracování z hliníku a syntetických materiálů a vysokému indexu krytí (IP44) navržen speciálně pro použití v exteriéru, aby odolal všem nepřízním počasí. Díky příjemnému teplému světlu si můžete prodloužit váš pobyt na zahradě, ať už relaxujete na lehátku nebo okopáváte záhonky. Lze jednoduše ovládat jak z domova, tak i mimo něj díky mobilní aplikaci, nebo můžete nastavit automatické spínání nebo časovač. K využití všech funkcí je potřeba Philips Hue Bridge, je pak kompatibilní například s Google Home, Amazon Alexa a Apple Homekit.

O společnosti Signify
Signify (Euronext: LIGHT) je celosvětově vedoucí firmou v oblasti světelných produktů jak pro profesionály, tak pro koncové zákazníky a osvětlení v rámci internetu věcí. Produkty značky Philips a systém propojeného osvětlení a datových služeb Interact vytvářejí obchodní hodnotu a pomáhají k přeměně života v domácnostech, budovách i na veřejných prostranstvích. Firma, která v roce 2021 dosáhla tržeb ve výši 6,9 miliard EUR a zaměstnává přibližně 37.000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa, se snaží odhalit mimořádný potenciál světla, který dokáže změnit svět. V roce 2020 společnost Signify dosáhla uhlíkové neutrality, od svého vstupu na burzu je již čtyři roky po sobě v indexu Dow Jones Sustainability a byla oceněna jako Industry Leader v roce 2017, 2018 a 2019. Novinky týkající se společnosti Signify najdete v Newsroomu, na Twitteru, LinkedInu a na Instagramu. Informace pro investory jsou na webové stránce Investor Relations.