Vladimír Daťka posílil konzultační a implementační tým Process Point s.r.o.

Novou posilou je od 1. dubna Vláďa Daťka. Rozšiřuje tak konzultační a implementační tým v oblasti nasazení řešení pro automatizaci procesů a robotizace. Přináší sebou dlouholetou zkušenost z mezinárodní korporace, kde 25 let vedl ICT úsek a podílel se na výběru a implementaci digitalizačních řešení. 

Jeho hlavním úkolem je pomoci svými zkušenosti a schopnosti se změnou zvyklostí firem v digitalizaci a automatizaci procesů. Bude prosazovat inovativní přístup Process Point k moderním technologiím, implementovat globální řešení pro automatizaci s vysokou přidanou hodnotou BPM Nintex K2, stejně jako pomáhat klientům v realizaci příležitostí k optimalizaci procesů a IT infrastruktury.

„Mým cílem v Process Point je přinést ani ne tak ryze managerské zkušenosti, co se týče leadershipu, ale zejména vědomosti z praktického nasazování pokročilých technologií. Po řadu let jsem měl velkou výhodu v tom, že jsem participoval jak na výběru určité technologie, tak pak i na její implementaci, následném go-live a následně měl feedback od supportu. Tento zdánlivě jednoduchý řetězec posloupností je totiž k nezaplacení. Protože to, v co věříte, že je to „pravé ořechové“, si pak sami zavedete a následně si prověříte, že jste vybrali dobře, anebo že jste naopak šlápli do …. . Příklad – v roce 2015 jsem u mého tehdejšího zaměstnavatele  „nastoupil“ na palubu letadlové lodi jménem K2 SourceCode (dnes Nintex K2). Vystoupit již nelze. Je to super plavidlo a stíhačky flexibilně pronikají do všech možných firemních procesů a ruku v ruce s tím do LOB systémů. Geniální platforma!“  říká Vláďa Daťka.

Vladimír Daťka vystudoval Provozně ekonomickou fakulta ČZU v Praze. Před působením v Process Point pracoval 25 let jako ICT manager ve společnosti Saint-Gobain ADFORS CZ s.r.o., které je součástí nadnárodního holdingu Saint-Gobain se sídlem v Paříži. 

Je ženatý, otec tří dětí. Ve volném čase se věnuje – jak jinak – IT oblasti a pak hlavně všelikým strunným nástrojům ve svém domácím hudebním studiu. Obdobnou měrou se věnuje běhání.

O společnosti Process Point s.r.o. 

Společnost Process Point s.r.o. poskytuje zákazníkům řešení v oblasti inteligentní automatizace. Pomáhá klientům v oblasti konzultace a implementace řešení s cílem zefektivnit firemní procesní model, vyladit jej ve skvělý orchestr. Tím zvyšovat podnikovou efektivitu, včetně poskytování poradenství v oblasti digitální transformace.

Implementuje řešení pro automatizaci procesů nebo robotizaci například ve společnostech Mattoni 1873 a.s., PPL CZ s.r.o. nebo ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o..

Nabízí efektivní snížení nákladů prostřednictvím implementací nástrojů pro automatizaci a robotizaci. Pro naše řešení využíváme moderní technologie UiPath, BPM K2 nebo nástroje od společnosti ABBYY.

BPM systém Nintex K2 používá více než 4 000 zákazníků, 1,5 milionu uživatelů ve více než 84 zemích, a to včetně 30 % společností z celosvětového žebříčku Fortune Top 100 pro zlepšení efektivity provozu. 

Více na www.processpoint.cz