DLA Piper asistovala skupině Karlín Group při společné investici do rezidenčních projektů s PPF Real Estate

28. dubna 2022 – DLA Piper poskytovala právní poradenství skupině Karlín Group, přednímu českému developerovi rezidenčních a administrativních budov, při prodeji 50% podílu ve dvou rezidenčních projektech developerské společnosti PPF Real Estate.

Spolupráce mezi skupinou Karlín Group a PPF Real Estate umožní výstavbu rezidenčních projektů v pražských Holešovicích a v Praze Libni s více než 350 byty a přilehlými komerčními prostorami. Hodnota celkové investice se pohybuje okolo 4 miliard Kč.

Pražský tým DLA Piper v této transakci vedl Miroslav Dubovský, Country managing partner a vedoucí praxe korporátního práva, fúzí a akvizic, kterému asistovali advokáti Pavlína Trchalíková a Marcel Janíček. 

Jsme velmi potěšeni, že jsme mohli skupině Karlín Group opět asistovat a to na této transakci, která umožní rozvoj dalších perspektivních rezidenčních čtvrtí v Praze,“ uvedl k transakci Miroslav Dubovský. 

DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář působící ve více než 40 zemích světa napříč Evropou, Amerikou, Blízkým východem, Afrikou i oblastí Asie a Tichomoří, což jí umožňuje poskytovat klientům právní pomoc kdekoli na světě. Další informace o organizaci a službách firmy lze nalézt na stránkách www.dlapiper.com.