PUMA A GARFIELD SE SPOJUJÍ V NOVÉ KOLEKCI

Praha, 4. května, 2022 Globální sportovní značka PUMA a kultovní komiksová postavička GARFIELD se setkávají v debutové kolekci pro děti i dospělé, kde obě kočky spojují své síly. 

Kolekce PUMA x GARFIELD je inspirovaná oblíbeným kresleným kocourem a jeho láskou k jídlu – nabízí lahodné pochoutky pro hladové kočky. Hravé designy pro děti i dospělé vynikají výraznou barevností a zábavnou grafikou. Dohromady tvoří streetwearovou kolekci plnou zábavy.

Řada pro dospělé zahrnuje mikiny, trička, kraťasy a tepláky s jednotnou grafikou samotného Garfielda. U obuvi klasického modelu Suede je použita odvážná grafika a hravé detaily jako například výrazná visačka s nápisem: „Big fat hairy deal!“. Součástí kolekce jsou také huňaté pantofle Leadcat, které připomínají Garfieldovu zrzavou srst. Kolekce nabízí také doplňky, jako jsou čepice, batoh či nákupní taška.

Dětská řada obsahuje trička, mikiny, kraťasy a také teplákovou soupravu či sety pro kojence. Obuv je v podobném designu jako u řady pro dospělé, přičemž model Suede je dostupný také ve velikostech pro juniory, předškoláky i kojence. Pantofle Leadcat jsou k dispozici také pro juniory i předškoláky. Děti se mohou těšit na zábavné doplňky, jako je taška přes rameno nebo ledvinka s Garfieldovým obličejem na přední straně.

Garfield, jehož autorem je kreslíř Jim Davis, je nejrozšířenějším komiksem na světě. Svou povahou je typický kocour, kterému je všechno jedno. Je sobecký, sarkastický, líný a překvapivě roztomilý. Od svého vzniku v roce 1978 se objevil tento zrzavý kocour ve filmech, televizních pořadech i divadelních představení. Dokonce byl oceněn čtyřmi cenami Emmy za vynikající animovaný pořad. V roce 2019 získala společnost Paramount Global do svého vlastnictví společnost Paws, Inc., které patří práva na Garfieldovu franšízu.

Kolekci PUMA x GARFIELD bude od května k dostání v Queens, ve Footshopu a na PUMA.com.

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu, ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 14 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com.