realme představí 12. května nejvýhodnější řadu realme 9 v Evropě

Praha, Česká republika, 4. května, 2022 – realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, potvrdilo, že představení nových modelů realme 9 a realme 9 5G v Evropě proběhne 12. května. Bude se jednat o nevýhodnější smartphony ve svém segmentu.

Společnost realme se v duchu svého sloganu „Dare to leap“ využívá od samého počátku ve svých zařízeních nejpokročilejší technologie, aby svým uživatelům dopřála prémiový zážitek. Ani nové modely nejsou v tomto ohledu výjimkou. realme 9 je prvním smartphonem vybaveným obrazovým snímačem Samsung ISOCELL HM6, díky němuž má fotoaparát řadu moderních a pokročilých funkcí, které nejsou v kategorii 4G telefonů běžné. 

realme je zároveň dlouhodobě velkým propagátorem sítí páté generace, které se značka snaží zpřístupnit co nejširšímu okruhu uživatelů, a právě proto uvádí také nový nejdostupnější telefon s podporou 5G sítě. 

Další informace naleznete na oficiálních stránkách realme – https://www.realme.com/.

Kontakt: 

Ing. Kateřina Vymazalová 

Senior PR a Marketing Manager CZ&SK 

M: +420 773 072 318, E: katerina.vymazalova@realmeeu.com

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 
Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com