Počet firem využívajících českou bezdrátovou technologii IQRF opět vzrostl

Firma Spectrasol se nedávno stala dalším členem IQRF Alliance, jejíž členové v kooperaci vytvářejí a dodávají interoperabilní bezdrátová IoT zařízení a řešení, která umožní rychlou a efektivní realizaci široké škály IoT projektů.  Web IQRF Alliance zde.

Členové IQRF Alliance úzce spolupracují na budování ekosystému IQRF interoperabilních koncových zařízení, bran, softwaru, cloudů, mobilních aplikací a integračních platforem. 

Nový člen Spectrasol přináší biologicky optimalizované pro-kognitivní osvětlení do interiérů. „Chceme zlepšit kvalitu života a výkon v organizacích pomocí nejmodernějších inovativních světelných zdrojů působících na nevizuální systém oka a cirkadiánní rytmy lidského organizmu,“ říká Hynek Medřický, autor řady patentovaných řešení a technologický ředitel Spectrasolu. 

Spectrasol je dodavatel pro-kognitivních a biodynamických patentově chráněných světelných systémů, jejichž autoři a protagonisté jsou předními českými odborníky a uznávanými autoritami v oblastech chronobiologie, psyhiatrie, biologie a světelné techniky. Světlo zásadně ovlivňuje naše pocity, výkon a zdraví. Pokud se dnes společnost intenzivně zabývá také tím, co dýchá, pije a jí, a silným aktuálním i budoucím tématem je zdravý životní styl, vstupuje do hry koncentrace na vliv a potenciál světla jako další klíčová příležitost, kterou lze naše tělo a mysl pozitivně ovlivňovat a řídit.

Revoluční technologie Spectrasol využívá patentovaných LED světelných zdrojů, které spektrálním složením a dalšími kvalitami, napodobují přirozené světlo od slunce, na které je náš organismus adaptován. Zlepšuje tak lidem zdraví, výkon a naladění, organizacím přináší vyšší produktivitu při práci nebo studiu, lepší naladění v kolektivech, zdravější a spokojenější zaměstnance a pro ně podnětnější a atraktivnější pracovní prostředí.  Web Spectrasol zde.