Novým regionálním obchodním ředitelem FinGO.cz se stal Rostislav Zvonek

Praha, 12. května 2022 – Česká digitální poradenská síť FinGO.cz má nového regionálního obchodního ředitele. Stal se jím Rostislav Zvonek (50), který v minulosti působil zejména ve finanční skupině NN, nebo ve Vienna Insurance Group (Pojišťovna České spořitelny a Kooperativa). Ve FinGO.cz bude zodpovědný za vybrané obchodní struktury a na starosti bude mít budování sítí a rozvíjení obchodu.  

Nový regionální obchodní ředitel Rostislav Zvonek, který do české poradenské sítě přichází z UMD Network a.s., bude mít ve FinGO.cz na starosti péči o část stávající distribuční sítě a budování a rozvoj nového obchodu v České republice. V minulosti pomáhal budovat například Bankopojištění v NN ČR, nebo externí distribuci v NN pojišťovně Slovensko. 

„Pro FinGo.cz jsem začal pracovat hlavně proto, že z vlastní zkušenosti vím, že jenom finančně a personálně silná skupina dokáže v dnešní době vybudovat v České republice úspěšnou a nezávislou makléřskou společnost. Z pohledu mé více než 20 leté praxe v oboru vnímám příchod FinGO.cz jako rozhodně jeden z nejzajímavějších projektů současnosti,” říká ke svému novému působišti Rostislav Zvonek.     

Rostislav Zvonek působí v oboru financí od roku 1995. Prošel pozicemi v bankách a zabýval se i obchodováním s cennými papíry. Jedenáct let působil v nadnárodní nizozemské  skupině NN, kde se věnoval obchodně manažerské činnosti a budování různých typů distribučních sítí. Celkem 4 roky pracoval pro Vienna Insurance Group, nejdříve pro Pojišťovnu České spořitelny a poté pro Kooperativu. V posledních pěti letech pak spolupracoval s UMD Network při budování jejich českého zastoupení.     

„Digitální poradenská siť FinGO.cz je v současnosti jedním z nejrychleji rostoucích makléřů v České republice. Pro zvládnutí takhle dynamického rozvoje potřebujeme rozhodné, efektivní a hlavně spolehlivé manaženy, jako je právě Rosťa Zvonek. Jsem moc rádi, že jsme se společně na další činnosti dohodli, a těším se na spolupráci při budování FinGO.cz,” dodává ředitel pro marketing a inovace ve FinGO.cz Jakub Ryba.  

O společnosti Fingo:

Digitální finančně-poradenská společnost FinGO začala na Slovensku působit v roce 2018 s cílem přinést makléřům i klientům pohodlí, férovost a díky digitálním technologiím i příležitost, jak oslovit nové zákazníky. V současnosti má FinGO přes 1300 finančních makléřů, kteří působí ve všech 79 okresech Slovenska a po celé České republice. FinGo je součástí lokální investiční skupiny InTeFi Capital podnikatele a investora Lukáše Nováka. Skupina vlastní a řídí slovenské a české společnosti z oblastí informačních technologií, financí, a real estate developmentu. Podíl vlastní i v předním českém  nakladatelství, distributorovi a prodejci knih Euromedia Group, pod kterou spadá např. značka LUXOR.