Objem denního obchodu na BitMEX Spot Exchange dosáhl 24 milionů USD, což představuje 100% nárůst za 24 hodin

Seychely, 27. května 2022BitMEX Spot, nová platforma pro nákup a prodej kryptoměn, kterou spustila jedna z největších světových kryptoburz BitMEX, slaví milník. Již 10 dní po spuštění – 25. května, dosáhla 24-hodinového objemu obchodů ve výši 24 milionů USD. Představovalo to denní nárůst o 100% oproti předchozímu dni.

Denní registrace a první vklady na BitMEX také vyskočily pětinásobně od oficiálního spuštění spotu BitMEX 17. května, přičemž průměrná denní hodnota (ADV) dosáhla v prvním týdnu více než 3 miliony obchodů. Takový vývoj pro společnost znamená významný a povzbudivý krok v její snaze nadále uživatelům nabízet rozšiřující se kryptografický ekosystém, který podporuje jejich obchodní strategie – ať už jde o spotové obchodování, deriváty nebo úročené produkty.

Příliv nových uživatelů BitMEX a objem obchodování odrážejí silný zájem institucionálních a retailových obchodníků a náš dlouhodobý býčí pohled na dnešní tržní prostředí. Díky úspěšnému přidání našeho Spotu má BitMEX silnou pozici pro další expanzi s cílem rozšiřovat škálu svých nabídek. Vedle derivátů a úročených produktů chceme podporovat obchodníky po celém světě a tím se přiblížit ke globálnímu uznání kryptoměny jako třídy aktiv,říká Alexander Höptner, generální ředitel BitMEX. 

Jsme velmi nadšeni ze silného začátku spuštění našich spotových trhů a opravdu ceníme podpůrnou zpětnou vazbu a pozitivní reakce od stávajících i nových obchodníků BitMEX. Čísla, která interně vidíme během prvních 10 dnů, potvrzují, že naše rozhodnutí jít cestou strategie Beyond Derivatives bylo správné. Náš nově přepracovaný partnerský program byl také klíčovým prvkem, který umožnil další růst naší komunity. Těšíme se na jeho rozšíření v nadcházejících měsících. Kromě toho během tohoto roku zavedeme selekci nových zajímavých aktiv, abychom podpořili růst spotového trhu a zajistili našim obchodníkům všechny potřebné produkty,” dodává Genia Mikhalchenko, viceprezidentka společnosti BitMEX.

BitMEX Spot Exchange aktuálně nabízí sedm párů kryptoměn (všechny vůči Tether/ USDT), a to Bitcoin (XBT), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Polygon (MATIC), Axie Infinity (AXS) a ApeCoin (APE). Další obchodní páry spolu s dalšími odměnami a výhodami pro uživatele budou zavedeny později v roce 2022.

O BitMEXu

BitMEX je ikonická obchodní platforma, která nabízí přístup ke krypto produktům na globálních finančních trzích digitálních aktiv. BitMEX umožňuje uživatelům nakupovat, vkládat, vybírat, převádět a obchodovat s kryptoměnami (XBT, ETH a USDT, stejně jako LINK, UNI, MATIC, AXS a APE v rámci spuštění burzy Spot) a v současné době podporuje nákupy s +30 fiat měnami.

BitMEX je v čele kryptoburz od roku 2014. Jako první světová burza uvedl do světa kryptoměn trading tzv. perpetual swaps, nejobchodovanější krypto produkt v historii, a od té doby krypto trh neustale inovnuje. BitMEX je ve vlastnictví HDR Global Trading Limited. 

Chcete-li se dozvědět více o BitMEX, naší vizi, rostoucím týmu a cestě před námi, sledujte nás na Twitteru, Telegramu a Blogu BitMEX.