XPG představuje počítačovou skříň VALOR AIR Mid-Tower

VALOR AIR nabízí optimalizované proudění vzduchu v kombinaci s velkým prostorem a jedinečným výkonem

Praha, 31. května 2022 – Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, představuje počítačovou skříň VALOR AIR typu mid-tower. Tato nová počítačová skříň klade důraz na optimalizované proudění vzduchu a je vybavena bočním panelem z tvrzeného skla, díky němuž vyniká elegantní design. I přes své kompaktní rozměry poskytuje VALOR AIR dostatek vnitřního prostoru pro podporu a umístění hardwaru a nejrůznějších komponent. Je vhodný pro všechny typy hráčů a počítačových nadšenců. Díky optimalizované dynamice proudění vzduchu, dostatečnému prostoru a stylovému provedení nabízí dokonalou rovnováhu mezi designem a funkčností. 

Optimalizovaný výkon

Počítačová skříň XPG VALOR AIR typu mid-tower má elegantní a čistý vzhled a účinně nasává chladný vzduch zvenčí prostřednictvím tří vestavěných 120mm ventilátorů v přední části. Jeden 120mm ventilátor v zadní části pak odvádí ohřátý vzduch. Přestože má skříň prostorově úsporné rozměry, je schopna pojmout grafické karty o velikosti až 335 mm. Může podporovat napájecí zdroje o délce 160-180 mm, včetně XPG CORE REACTOR s certifikací 80 PLUS GOLD a XPG CYBERCORE s certifikací 80 PLUS PLATINUM. XPG VALOR AIR je jednoduše a elegantně navržená skříň, která poskytuje vynikající proudění vzduchu, dostatek prostoru a jedinečný výkon za přijatelnou cenu.

Elegantní design a snadná údržba

XPG VALOR AIR využívá patentovaný odnímatelný magnetický přední panel a je vybaven bočním panelem z tvrzeného skla, který lze snadno sejmout pouhým povolením šroubků. Řada vstupních a výstupních portů v horní části zahrnuje dva porty USB 3.2 Gen 1 a konektor pro sluchátka/mikrofon. Prachové filtry jsou navrženy s odnímatelným a magnetickým mechanismem, díky němuž je čištění snadné a intuitivní. 

Flexibilní konfigurace

XPG VALOR AIR je vybaven dvěma odnímatelnými 2,5″ držáky HDD/SSD v zadní části přihrádky základní desky, které mohou uživatelé snadno instalovat a následně i vyjmout.  Pod krytem je umístěna další odnímatelná kombinovaná klec na 2,5″/3,5″ disky, která zvyšuje flexibilitu správy kabelů napájecího zdroje. 

Chcete-li se dozvědět více informací o cenách a dostupnosti ve vašem regionu, kontaktujte zástupce společnosti XPG ve vašem okolí na našich webových stránkách www.xpg.com.

###

O značce XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti Esports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou hráčů, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení, a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty se skvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře Esports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.