Vinografí vinná tramvaj opět vyjela do pražských ulic

Ve čtvrtek 19. května opět vyjela ve večerních hodinách ze Senovážného náměstí tramvaj plná vína a dobré nálady. Projížďku vinnou tramvají již po několikáté organizovala pražská skupina Vinograf. Pro návštěvníky byla nachystaná speciální degustační nabídka šesti vín a doprovodného občerstvení, které “cestujícím” podávali sommelieři.

Zážitková degustace v podobě jízdy historickou tramvají se mezi návštěvníky stala velmi oblíbenou, svědčí o tom i její plná obsazenost. Tramvaj vyjíždí ze speciálně zprovozněné zastávky „Vinografská“ a následně dvě hodiny brouzdá Prahou, nechybí ani tradiční zastávka s programem na Letné. Svou trasu pak končí v nové pobočce Vinografu v Korunní ulici. 

K degustaci bylo pro návštěvníky společně s občerstvením nachystáno celkem šest vín, a to Leo Winexcellence, Spumante Rosé Extra Dry, Huls Riesling 2020, Filiberk Neuburské 2020, Brundlmayer  Rosé 2021, Chateau Vieux Bourg, Morgon 2020 a Domaine Bousquet, Petite Immortelle 2020. 

Vzhledem k pozitivním ohlasům, se kterými se vinná tramvaj setkává z řad návštěvníků, nyní Vinograf tuto službu nabízí jako balíček. Klienti mohou využít degustační tramvajové jízdy obsluhované Vinografem pro své firemní i soukromé akce.