ASUS Republic of Gamers zve na virtuální představení herních telefonů řady ROG Phone 6

KLÍČOVÉ BODY

  • Futuristický design: Představení nové řady telefonů ROG Phone 6 s futuristickým designem
  • Nevídaný výkon: Nejnovější procesory a nové technologie chlazení umožňují dosáhnout nových úrovní výkonu, což hráčům poskytne konkurenční výhodu.
  • Herní exhibice: Influenceři zabojují o vítězství s novou řadou telefonů ROG Phone 6

Praha, 2. června 2022 – ASUS Republic of Gamers (ROG) zve na virtuální akci ROG Phone 6: For Those Who Dare, na které bude představena nejnovější generace telefonů ROG Phone 6 a nová řada herního příslušenství a herních sluchátek. Součástí akce bude také exkluzivní herní show, během níž budou známí influenceři hrát na nových telefonech ROG Phone 6. Akce, která se koná pouze online, se uskuteční 5. července 2022 ve 14:00 hodin středoevropského času.

Značka ROG na této akci představí dlouho očekávaný herní telefon ROG Phone 6 v novém vesmírném designu, jedinečné funkce a celý ekosystém příslušenství a nová herní sluchátka. Představení nové procesorové platformy znamená start nové éry výkonu herních smartphonů, což hráčům poskytne konkurenční výhodu. Díky kombinaci působivého hrubého výkonu a nového systému chlazení je řada telefonů ROG Phone 6 bezkonkurenční volbou pro ty, kteří chtějí vítězit.

Virtuální událost ROG Phone 6: For Those Who Dare představí nové technologie, vyšší rychlosti a rozsáhlý ekosystém produktů a příslušenství, které přinesou úchvatné herní zážitky. Aby měli diváci možnost vidět řadu ROG Phone 6 v akci, mohou po skončení představení sledovat exkluzivní herní show za účasti známých influencerů.

Připojte se online k představení nové řady ROG Phone 6 na https://rog.gg/Phone_media

Stránka události: https://rog.gg/Phone_media 

ASUS Global News: https://www.asus.com/news

ASUS Global Facebook: https://www.facebook.com/asus

ASUS Global Twitter: https://www.twitter.com/asus

###

O společnosti ROG

Republic of Gamers (ROG) je značka společnosti ASUS, která se věnuje vytváření nejlepšího herního hardwaru a softwaru na světě. ROG, která vznikla v roce 2006, nabízí kompletní řadu inovativních produktů známých svým výkonem a kvalitou, a zahrnuje základní desky, grafické karty, notebooky, desktopy, monitory, audio zařízení, routery a herní periferie. ROG se účastní a sponzoruje významné mezinárodní herní akce. Výbava ROG byla použita k vytvoření stovek rekordů v přetaktování a je stále preferovanou volbou hráčů a nadšenců po celém světě. Více informací o volbě šampionů najdete na http://rog.asus.com.