Lenovo odhalilo ThinkSmart One, první All-in-One panel na světě pro vzdálenou spolupráci s OS Windows

Společnost Lenovo představila na konferenci Infocomm 2022 v Las Vegas úplně nový inteligentní panel pro spolupráci ThinkSmart One. Je navržený pro malé až střední konferenční místnosti nebo prostory vyhrazené pro práci z domu. ThinkSmart One all-in-one (AIO) panel je prvním zařízením na světě s operačním systémem Windows 10 IoT Enterprise. Pohání ho vestavěný procesor Intel Core 11. generace s technologií vPro. Zařízení podporuje známé aplikace pro videokonference jako Microsoft Teams Rooms nebo Zoom Rooms2. Disponuje osmi mikrofony s potlačením ozvěny a šumu, 15wattovými stereo reproduktory a integrovanou kamerou s vysokým rozlišením se širokým zorným polem. Díky tomu nabízí ThinkSmart One výjimečný audiovizuální zážitek.

Kromě snadné instalace, správy a možnosti centrálního přizpůsobení prostřednictvím ThinkSmart Manager3, nabízí ThinkSmart vylepšenou úroveň zabezpečení s Intel vPro security a operačním systémem Windows 10 IoT Enterprise. Panel AIO také obsahuje stejný 10,1palcový dotykový displej ThinkSmart Controller, který je dodáván se soupravami Core room kits pro jednoduché a snadné ovládání online setkání.

ThinkSmart One je cíleně navržen s ohledem na rostoucí trend hybridních konferenčních místností, zatímco tradiční kanceláře se transformují na dynamičtější a kooperativnější byznys centra. Rozšiřuje tak porfolio platforem společnosti Lenovo pro videokonference a vzdálenou spolupráci, které hrají rozhodující roli v podpoře produktivity a angažovanosti zaměstnanců. 

ThinkSmart One shrnutí:

  • Výjimečný a flexibilní zážitek z all-in-one zařízení, který zahrnuje audiovizuální a výpočetní systém zabudovaný do panelu, možnost montáže na stěnu a snadno použitelný samostatný ovládač s dotykovou obrazovkou.
  • Inovativní a škálovatelný prostřednictvím více vstupních a výstupních portů včetně HDMI a USB, jakož i 2 x RJ45, z nichž jeden je vybaven napájením přes Ethernet (PoE) pro větší flexibilitu.
  • Pohlcující audiovizuální systém, který obsahuje osm mikrofonů se 180stupňovým pokrytím, FHD kameru se 100stupňovým horizontálním zorným polem a stereo reproduktory s použitelným dosahem více jak osm metrů.
  • Jednoduchá správa prostřednictvím přiloženého ovladače nebo vzdálená správa prostřednictvím ThinkSmart Manager.

Software a služby s přidanou hodnotou
Stejně jako všechny produkty Lenovo ThinkSmart pro konferenční místnosti je i ThinkSmart One standardně dodáván s tříletou prémiovou podporou Premier Support4, která poskytuje přístup ke zkušeným technikům 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zahrnuje také jeden rok softwaru a služeb Lenovo s přidanou hodnotou:

  • Profesionální ThinkSmart služby5: První rok údržby pomůže IT oddělením nastavit každou soupravu, nakonfigurovat a integrovat ji do stávajících sjednocených komunikačních platforem; a zahrnuje jednoletou obnovitelnou smlouvu o údržbě, která v případě potřeby zahrnuje i možnost přemístění do nové konferenční místnosti.
  • ThinkSmart manager premium2 je softwarový balíček společnosti Lenovo pro správu spolupráce. Udržování efektivní spolupráce znamená, že zařízení musí být vždy zapnuté, vždy připojené a snadno použitelné. ThinkSmart Manager Premium pomáhá IT oddělením konfigurovat, ovládat a spravovat celé portfolio řešení ThinkSmart z jednoho intuitivního rozhraní.

„Řešení výzev v oblasti hybridní spolupráce není jen záležitostí jasnějšího obrazu a zvuku. Technologie musí přinášet přirozenější osobní zkušenost do virtuálních setkání a poskytnout tento zážitek všem účastníkům stejně,“ říká Shannon MacKay, generální ředitel Worldwide Smart Collaboration Business, Lenovo. „ThinkSmart One přináší druh inteligentní spolupráce, která pohání inovace prostřednictvím technologií, je všudypřítomná, spravedlivá a bezproblémová.“

Více informací o řešeních Lenovo ThinkSmart najdete na: www.lenovo.com/thinksmart

Cena a dostupnost6

  • ThinkSmart One bude na českém trhu dostupný v říjnu 2022 s cenou začínající na 64 990 Kč.

O společnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost z žebříčku Fortune Global 500 s obratem 60 miliard amerických dolarů, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Zaměřujeme se na odvážnou vizi poskytovat chytřejší technologie pro všechny. Vyvíjíme technologie, které mění svět a které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Chcete-li se dozvědět více, navštivte https://www.lenovo.com,a přečtěte si nejnovější zprávy prostřednictvím našeho StoryHubu.

1 Na základě interního průzkumu společnosti Lenovo z května 2022, zaměřeného na zařízení All-in-One panelů pro spolupráci, které jsou v současnosti na trhu, potvrzeno společnostmi Microsoft a Zoom Video Communications.
2 Platformám sjednocené komunikace mohou být účtovány poplatky za předplatné a/nebo dodatečné náklady.
3 Prémiová ThinkSmart správa je součástí na jeden rok. Kromě toho mohou být účtovány poplatky za předplatné a/nebo dodatečné náklady
4 Prémiová Lenovo podpora je součástí na tři roky. Kromě toho mohou být účtovány poplatky za předplatné a/nebo dodatečné náklady.
5 Profesionální služby ThinkSmart jsou součástí na jeden rok. Kromě toho mohou být účtovány poplatky za předplatné a/nebo dodatečné náklady
6 Cena nemusí zahrnovat daň a nezahrnuje dopravu ani její možnosti a může se změnit bez upozornění; platí další podmínky. Ceny prodejců se mohou lišit. Data naskladnění se mohou lišit podle geografické polohy a produkty mohou být dostupné pouze na vybraných trzích. Všechny nabídky závisí na dostupnosti. Lenovo si vyhrazuje právo kdykoliv bez upozornění změnit nabídku produktů, funkce a specifikace.

ThinkSmart One
ProcesorIntel® Core™ i5-1145G7E IoTG vPro® Processor
Operační systémWindows 10 IoT Enterprise
Paměť8GB DDR4
Úložiště256GB SSD
GrafikaIntegrovaná Intel Graphics
Displej ovladače10.1” (1280×800) 10palcový dotykový displej s poměrem stran 16:10
AudioStereo reproduktory s 15wattovým výstupním výkonem8 mikrofonů se 180stupňovým pokrytím s potlačením ozvěny a šumu
FotoaparátFHD kamera se 100stupňovým horizontálním zorným polem, 68stupňovým vertikálním zorným polem a 125stupňovým diagonálním zorným polem
ZabezpečeníWindows 10 IoT Enterprise securityIntel vPro security
Porty2 x HDMI výstup1 x HDMI vstup2 x USB Type-A2 x USB Type-C1 x RJ45 (POE) s LED indikátorem1 x RJ45 (vPro) s LED  indikátorem
Wireless LANWi-Fi 2x2AX
RozměryBude upřesněno
HmotnostBude  upřesněno