TP-Link Archer TX55E: Protože i váš stolní počítač si zaslouží Wi-Fi 6

Česká republika, Praha – 16. června 2022 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový AX3000 PCIe adaptér Archer TX55E, který zvládne možnosti běžného stolního počítače rozšířit o bezdrátové připojení s podporou standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). Jako bonus pak získáte i další bezdrátovou technologii Bluetooth, a to ve verzi 5.2.

Bezkonkurenční rychlost připojení
PCIe adaptér TP-Link Archer TX50E s sebou přináší bezkonkurenční rychlost bezdrátového připojení, a to konkrétně do rychlosti až 2 402 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Uživatelský zážitek umocňuje také o 75 procent nižší latence (odezva), díky které si na svém stolním PC můžete užívat on-line hraní, plynulé videokonference nebo streamování videa bez jakýchkoliv kompromisů.

Široké pokrytí díky dvěma anténám
Adaptér disponuje také dvojicí externích antén s vysokým ziskem, které umožňují snadnější připojení i z okrajových částí domácnosti a také vyšší stabilitu. Výsledkem je vyšší a stabilnější pokrytí v rámci vašeho domova. Vyšší úroveň pokrytí můžete využít také u technologie Bluetooth 5.2, která dosahuje až čtyřnásobné úrovně pokrytí a dvojnásobných rychlostí spojení oproti standardu Bluetooth 4.2.

Vylepšené chlazení i zvýšené zabezpečení
Pokud jde o další vlastnosti PCIe adaptéru TP-Link Archer TX55E, zde je nutné zmínit i speciální pozlacený chladič, který počítá s vyšší teplotou skříně počítače, a pomáhá tak zvyšovat stabilitu a spolehlivost i v takovém náročnějším prostředí. Výrobce přirozeně myslel také na zabezpečení komunikace, a to konkrétně v podobě šifrování WPA3, jež přináší aktuálně nejvyšší úroveň zabezpečení proti odposlechu. Zákazníci jistě ocení zpětnou kompatibilitu s plnou podporou dřívějších standardů 802.11ac/a/b/g/n.

Klíčové vlastnosti Archer TX55E:

  • Bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 – překonává gigabitovou bariéru rychlostí až 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz).
  • Plynulý zážitek – o 75% nižší latence zajišťuje mimořádně responsivní hraní, videochaty i živé vysílání.
  • Spolehlivá připojení – čipová sada Intel® Wi-Fi 6 přináší rychlejší a čistší Wi-Fi, aby se plně využil potenciál routeru Wi-Fi 6.
  • Široké pokrytí bezdrátovou sítí – připojte se k Wi-Fi na více místech vašeho domova pomocí dvou externích antén s vysokým ziskem, které zajistí větší pokrytí a zvýšenou stabilitu.
  • Bluetooth 5.2 – nejnovější technologie Bluetooth dosahuje 2× vyšší rychlost a 4× širší pokrytí než verze Bluetooth 4.2.
  • Vylepšené zabezpečení – nejnovější vylepšení zabezpečení WPA3 poskytuje zvýšenou ochranu v zabezpečení osobního hesla.
  • Perfektní zpracování – speciální pozlacený chladič je vytvořen pro zlepšení stability a spolehlivosti i v horkém prostředí.
  • Zpětná kompatibilita – plná podpora standardů 802.11ac/a/b/g/n.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-tx55e/

 

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 4G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.