Společnost NG Retail vytvořila pro sít prodejen a e-shop Super zoo nový věrnostní systém v Chorvatsku

Zlín/Praha, Česká republika, 23. června 2022 – Česká investiční společnost DT-holding a.s., která má ve svém portfoliu vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro maloobchod společnost NG Retail, celorepublikový maloobchodní řetězec prodejen s tabákovými výrobky a tiskem (Traficon),  společnosti realizující stavební a výrobní projekty (skupina H&Q), firmy poskytující investiční a realitní služby (skupina E&Q) a společnost (KROUŽKY), která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR a zastřešuje také Základní uměleckou školu a Středisko volného času (Flow), oznámila, že její společnost NG Retail s.r.o. vytvořila pro společnost Plaček Pet Products s.r.o. (www.placek.cz), která je u nás na trhu známá se sítí kamenných prodejen a e-shopem Super zoo (www.superzoo.cz), nový věrnostní systém Super zoo family v Chorvatsku. 

Síť prodejen Super zoo nedávno expandovala do Chorvatska, s první prodejnou v městě Kaštela. „Ihned ode dne otevření prodejny jsme zajistili možnost registrace do věrnostního programu Super zoo family také pro první chorvatské zákazníky. Implementace proběhla hladce a celý proces je zjednodušen také tím, že zákazníci mohou pohodlně získat digitální mobilní kartičky do svých chytrých telefonů bez nutnosti stahování aplikace, tedy prostřednictvím mobilních peněženek Apple Wallet a Google Pay,“ říká Petr Franěk, výkonný ředitel NG Retail. „Vyvíjíme inovativní softwarová řešení, která umožňují našim zákazníkům provozovat úspěšný a efektivní retail business budoucnosti. Věřím, že i námi vyvinutý věrnostní systém pomůže síti prodejen Super zoo k úspěšné expanzi na chorvatském trhu,“ dodává.

Platforma air&me, na které je celé řešení postaveno, umožňuje centrální správu věrnostního systému, různé nastavení slev, flexibilitu marketingových možností, a také více motivovat zaměstnance a odměňovat je. Hlavním benefitem je však možnost komunikovat a analyzovat chování zákazníků nejen z e-commerce, ale také z kamenných prodejen.

NG Retail s.r.o. je mladá a dynamická společnost navazující na již 30letou tradici dodávek specializovaných SW řešení pro maloobchod – retail. Díky týmu zkušených seniorních konzultantů má ambici přinášet stávajícím i budoucím klientům řešení, které je ušito na míru jejich byznysu, vnáší do něj přehled, pomáhá ho akcelerovat a dále rozvíjet tak, aby bylo připraveno na změny, které přináší moderní retail. Nejnovějším produktem společnosti je pokladní řešení POS NG, které je v současné době nejmodernější na trhu a zvládne obsloužit jak non-foodový segment (móda, hračky, sport, tabák), tak i prodej v oblasti fast foodu. Společnost je součástí české investiční skupiny DT-holding a.s., která od roku 2020 sdružuje úspěšné a perspektivní společnosti.

Kompletní případová studie realizace věrnostního systému: Super Zoo – NG Retail

NG_caseStudy_ugo_aj (ngretail.cz)

NG Retail s.r.o., software pro retail

Společnost se specializuje na vývoj a implementaci aplikačního softwaru pro retail a obchodní firmy. Vyvíjí pokladní systémy, věrnostní programy a digitální karty, mobilní aplikace, CRM, software pro analýzu dat a segmentaci zákazníků.

www.ngretail.cz

O společnosti DT-holding a.s.:

Investuje do úspěšných a perspektivních společností v mnoha oborech podnikání. Ve svém portfoliu má společnosti realizující stavební a výrobní projekty, firmy poskytující investiční a realitní služby, vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro obchod a v neposlední řadě celorepublikový maloobchodní řetězec. Jako poslední rozšířila portfolio společnost, zabývající se zájmovými a vzdělávacími kroužky a také základní umělecká škola. DT-holding představuje uskupení úspěšných firem, které podnikají v několika různých oblastech obchodu i služeb a jejich činnosti se vzájemně doplňují. Více informací najdete na www.dt-holding.cz

Představení společností:

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., přední česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb provozovaná na základě franšízingu. Historie značky TRAFICON sahá do roku 1996, kdy její zakladatel a současný majitel Daniel Tomeš začal provozovat první trafiku v Liberci. Postupem času si uvědomil, že budoucnost obchodu v tomto oboru je ve vybudování rozsáhlé sítě moderních prodejen umístěných na klíčových místech po celé ČR. A tak počet trafik rychle rostl. Nyní jich je více než 150 s tržbami převyšujícími 2 mld. Kč a další prodejny přibývají.

www.traficon.cz

Skupina H&Q, nábytek na míru pro obchod a služby

V rámci skupiny H&Q poskytuje zakázkovou výrobu nábytku, která spojuje kvalitní českou truhlářskou práci se znalostí specifických potřeb obchodu, retailového řetězce nebo firmy. Umí zajistit i kompletní přestavby a vybavení komerčních nebo kancelářských interiérů na klíč.  

www.hq-design.cz

Skupina E&Q

E&Q je česká investiční skupina založená v roce 2017, která je součástí DT-holdingu. Zaměřuje se na investice do nemovitostí a jejich správu. Využívá dlouholetých zkušeností na realitním a developerském trhu pro realizaci jednotlivých projektů ve všech hlavních segmentech (residenční, komerční i industriální). Díky celorepublikovému pokrytí je schopna realizovat projekty v celé ČR a současně zajistit pro své klienty poradenství dle jejich požadavků v rámci kompletního obchodního procesu. 

www.eq-reality.cz

Skupina KROUŽKY

Společnost organizuje zájmové a vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách, ale také víkendové a týdenní tábory ve vlastním areálu na horách. Skupina KROUŽKY zastřešuje také Základní uměleckou školu a Středisko volného času pod názvem Flow a rekreační středisko Kroužky nad Moníncem.

www.krouzky.cz