První velká on-line kampaň mobilní aplikace Patron GO

Praha 29. června 2022 – Aplikace Patron GO se úspěšně zabydlela v tuzemských mobilních telefonech. V aktuální kampani se její tvůrci zaměřují na podporu finančního zdraví Čechů. Jejich cílem je ukázat, že zlevnit si finanční služby jde snadno, jednoduše, rychle a on-line – prakticky ještě rychleji, než si člověk stihne vypít svou ranní kávu.

„Je jasné, že v dnešní uspěchané době má jen málokdo čas řešit své finance. Pro většinu lidí jde vlastně o nudné téma a obstarávání levnějších služeb navíc zabere mnoho času. A proto jsme tu my. Pomáháme Čechům najít výhodnou službu vyhovující jejich potřebám, a to rovnou on-line v jejich mobilu,“ říká CEO Patron GO Lukáš Vršecký.

„Pokud využijete služeb Patron GO, nikdy nebudete platit více. To je primární účel aplikace, která nejenže zlevňuje předražené platby, ale zároveň i edukuje a přináší spoustu dalších tipů ukazujících, za co všechno lze platit méně. A právě v této oblasti chceme přispět ke změně smýšlení Čechů s cílem zdůraznit, že i o finanční zdraví je potřeba se neustále starat,“ doplňuje Lukáš Vršecký. 

Patron GO nedávno oslavil rok působení na českém trhu. Je zatím jedinou aplikací svého druhu a její výsledky předčily očekávání, což oslovilo slovenského investora Zero Gravity Capital, který do projektu vstoupil s investicí ve výši 40 milionů Kč. Aplikace tak může expandovat za hranice České republiky, a zároveň rozšířit své marketingové aktivity. 

Jednou z těchto aktivit je i první velká kampaň s názvem „Cappuccino, prosím!“, která bude v on-line prostoru k vidění do konce září. Kampaň bude podpořena promem na sociálních sítích a zároveň poběží i na Slovensku. Stojí za ní agentura NESSO films a hlavním hrdinou je zakládající člen Cirk La Putyka Jiří Kohout. Toho nyní můžete vidět například na Pražském Hradě v Shakespearově Macbethovi. Jiří je ale také loutkoherec, divadelní a filmový herec, ex-akrobat, sportovec a bývalý člen souboru divadla Drak.

Celý spot si můžete pustit zde: https://www.youtube.com/watch?v=gZ7qNtrqhIE.

Fotografie pak naleznete v příloze průvodního e-mailu. 

Jak mobilní aplikace Patron GO funguje?

  • Nainstalujete si finanční antivirus Patron GO do svého mobilního telefonu.
  • Propojíte aplikaci se svým bankovním účtem, aby mohla analyzovat platby.
  • Patron GO vyhledá na vašem účtu „finanční viry“ a upozorní vás na ně.
  • Sami se rozhodnete, zda daný vir chcete vyřešit.
  • U jednodušších služeb odstraníte viry sami, u těch složitějších se propojíte se specialistou přímo v aplikaci skrze chat.

Patron GO vám vždy garantuje jednu z následujících možností:

  • Zaplatíte za stejnou službu méně.
  • Za stejné peníze dostanete lepší službu.
  • Získáte lepší službu, za kterou budete dokonce platit méně.