Electro World realizuje první letošní modernizaci prodejny

Česká republika, Praha – 27. července 2022 – Společnost Electro World dokončila modernizaci prodejny Blansko, která probíhala s drobnými omezeními za plného provozu. Kamenná prodejna Electro World v Blansku je jednou z bývalých prodejen sítě K+B Expert, kterou společnost Electro World převzala na jaře roku 2021.

Přehledný a sjednocený design

Prodejna v Blansku se díky remodelingu dočkala jednotného designu, ze kterého je na první pohled jasné, že se jedná o prodejnu sítě Electro World. To znamená jednotnou identitu s dalšími prodejnami, od podlahy až po strop.

Snahou je vytvořit zákazníkům ještě příjemnější prostředí, kam se budou rádi vracet, a navíc byl kladen důraz na přehlednou navigaci a snadnou orientaci v prodejně, a to už při první návštěvě,“ říká Michal Navrátil, obchodní ředitel společnosti Electro World. „Zákazníci se mohou těšit na nové rozložení kategorií a větší prostor pro kategorie, které jsou aktuálně nejvíce populární, tedy hlavně IT, telefony a chytré technologie,“ dodává M. Navrátil.

Blansko není jediné město, které se v letošním roce dočká modernějšího vzhledu a nového rozložení prodejny. Společnost Electro World do konce roku plánuje zmodernizovat ještě prodejny Pardubice II, České Budějovice, Praha – Prosek a Karlovy Vary.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.