World of Warships přivítá Godzillu a Konga

Slavíme 200 let brazilské nezávislosti spoustou skvělých novinek.

8. srpna – Společnost Wargaming, vydavatel a vývojář námořní multiplayerové free-to-play hry World of Warships, přináší letos v srpnu celou řadu novinek, včetně návratu ocelového obra Puerto Rico, oslav brazilského dne nezávislosti. Kromě toho všeho s sebou aktualizace 0.11.7 přináší návrat dříve vydaného obsahu Godzilla vs. Kong.

Puerto Rico připlouvá do doků

V čele této aktualizace se do loděnice vrací americký křižník X. úrovně, který má 12 silných 305mm děl rozmístěných ve čtyřech hlavních věžích, silný pancíř a dostatečné množství HP. Pro získání tohoto křižníku a odměn, které s ním přicházejí, stejně jako pro prémiový torpédoborec Commonwealthu VII. úrovně Huron, budou muset hráči dokončit 40 fází stavby, než získají loď, která nese ceremoniální stálou kamufláž a je doprovázena přístavním slotem, velitelem s 10 dovednostními body a pamětní vlajkou. Ti, kteří již Puerto Rico vlastní, budou za své úsilí rovněž odměněni certifikátem Puerto Rico, který lze ve zbrojnici vyměnit za dublony, ocel nebo výzkumné body, které hráčům umožní zakoupit další loď X. úrovně.

200 let brazilské nezávislosti

Na oslavu Dne nezávislosti Brazílie je ve zbrusu novém přístavu Rio de Janeiro k dispozici řada brazilských odměn: panamerická bitevní loď Rio de Janeiro V. úrovně s trvalou kamufláží Bílá labuť, kamufláž Vlny Copacabany a pamětní vlajka. Kamufláž Bílá labuť je k mání jako závěrečná odměna pro hráče, kteří splní speciální řetězec bojových misí, a přichází se speciálním překvapením. Rio de Janeiro je vybaveno 14 hlavními děly ráže 305 mm, které se mohou pochlubit dobrou přesností a vysokou hmotností salvy. Díky HE i AP střelám a dobrým bojovým schopnostem může loď způsobit nepřátelům značné škody. Postrádá však zbraně protivzdušné obrany a má nízký práh rychlosti.

Do World of Warships se vrací  Godzilla a Kong.  Návrat těchto dvou monster příjmeně ozvláštní závěr letních prázdnin. Prémiové kontejnery budou obsahovat různé předměty z loňské akce s možností získat trvalé a postradatelné kamufláže, velitele a ekonomické bonusy. Godzilla a Kong se vracejí jako velitelé bitevních lodí VIII. tieru Amagi a VIII. tieru North Carolina, jejichž jedinečné kamufláže se rovněž triumfálně vracejí na moře. A konečně v tomto vzkříšení válečných lodí Godzilla vs. Kong budou opět k zakoupení také postradatelné kamufláže Ultimate Titan a Ultimate Guardian.

Světla, bojová kamera a akce…

Bojová kamera, která zlepšuje hráčův zážitek i pohodlí, byla aktualizována a zúžila pole, aby se primárně zaměřila na hráčovu loď, a nyní nabízí dvě polohy kamery. Přibyla také dvě nová nastavení, která hráči umožňují nastavit zorné pole a výšku kamery od lodi. Vylepšen byl také výkon kamery při sledování letících projektilů.

O World of Warships

World of Warships je bezplatná historická online bojová počítačová hra od společnosti Wargaming. Díky své obrovské flotile nejznámějších válečných plavidel, včetně čtyř různých tříd lodí a strategicky navrženého prostředí, poskytuje World of Warships dokonalý herní zážitek z námořní války, vhodný pro každého. Díky své největší sbírce historicky přesných lodí, které je možné hrát, se World of Warships pyšní jako muzeum digitálních lodí a ústředním bodem pro nadšence námořní historie. Pravidelně se přidává nový tematický obsah a inovativní herní režimy, které poskytují široké a rozmanité hráčské základně rozmanitou a vzrušující hru.

Jedna franšíza – více platforem

Po úspěšném uvedení hry World of Warships na PC byla její jedinečná hratelnost a design přizpůsobena tak, aby přinášela bezplatné masivní námořní bitvy na jiné platformy s World of Warships: Legends k dispozici na PlayStation a Xbox a World of Warships Blitz na mobilních zařízeních iOS a Android . 

Oficiální webové stránky: http://www.worldofwarships.eu

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceněný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming funguje od roku 1998 a stal se jedním z lídrů v herním průmyslu s 5 500 zaměstnanci a kancelářemi rozmístěnými po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří masově populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships. Oficiální webové stránky: www.wargaming.com