MS-INVEST zkolaudovala Domy Ďáblická hvězdárna. Zbývají poslední volné domy

Developerská společnost MS-INVEST oznamuje úspěšnou kolaudaci projektu Domy Ďáblická hvězdárna. V Ďáblicích vzniklo 24 rodinných domů o dispozici 5+kk a 6+kk včetně jedné nebo dvou garáží, architekturou zasazených do stávající zástavby. Aktuálně je prodáno 90 % domů, přičemž k dispozici jsou dva poslední. Společnost letos dále plánuje dokončení výstavby rodinných domů v Letňanech a kolaudaci projektu Byty Dělnická v Holešovicích.

Domy Ďáblická hvězdárna jsou navrženy jako samostatně stojící, dvojdomy nebo řadové domy s promyšlenými dispozicemi 5+kk nebo 6+kk o velikosti od 150 m² po 190 m². Ještě před zahájením výstavby v roce 2021 bylo prodáno celkem 5 domů a aktuálně zbývají poslední 2 volné. Klienti se mohou nastěhovat již v září. Jedná se o první projekt ve spolupráci s partnerským investičním uskupením MSI Capital.

Společnost MS-INVEST má aktuálně v nabídce šest dalších projektů – v Praze jsou to rodinné domy v Letňanech, jejichž dokončení plánuje letos, a také na Ruzyni, projekt Žižkovské Pavlače, Byty Laudova v Řepích a Byty Dělnická v Holešovicích, k jejichž kolaudaci dojde do konce tohoto roku; v Brně jde o druhou etapu Paláce Trnitá.

MS-INVEST se řadí mezi lídry na českém developerském trhu již od roku 1998. Své projekty staví v lokalitách dvou největších měst – Prahy, Brna a jejich okolí. Součástí skupiny MS-INVEST jsou mimo jiné také vlastní investiční entity jako například MSI Capital, prostřednictvím kterých investuje do nemovitostí a nemovitostních projektů a umožňuje investovat i svým investorům. První projekt zajištěný emisí od MSI Capital jsou právě Domy Ďáblická hvězdárna.

O MS-INVEST

MS-INVEST a.s. byla založena v roce 1998. V současné době se řadí mezi lídry na českém developerském trhu. Zaměřuje se na development rezidenčních objektů, jako jsou bytové domy, řadové i samostatně stojící rodinné domy a soubory obytných objektů s veškerou občanskou a technickou vybaveností. Dále development komerčních ploch a kanceláří, příprava projektů pro komerční development, zejména akvizice a scelování pozemků, obstarání potřebných povolení, příprava infrastruktury, prodej projektů připravených k výstavbě. 

Za dobu existence společnosti bylo zrealizováno více než 5.000 bytů a rodinných domů, přes 40.000 m² obchodních ploch a kanceláří. Strategií společnosti je realizace projektů v rozvojových lokalitách s výbornou dostupností. Cílem je pak zaujmout trvalou pozici klíčového hráče mezi developery v Praze a Brně na poli středně velkých projektů.

Více na: www.ms-invest.cz, www.3mfund.cz a www.msicapital.cz