Raiffeisenbank nabízí AKTIVNÍ účet s vedením zdarma a odměnou 555 Kč pro studenty a děti

Praha 30. srpna 2022 – Se zahájením školního roku spouští Raiffeisenbank kampaň pro nové klienty z řad studentů a dětí s extra odměnou. Ti, kteří si otevřou běžný účet do 14. 10. 2022, a provedou alespoň jednu platbu platební kartou do konce října, získají odměnu 555 Kč.

„Chceme dát dětem a studentům příležitost připravit se na školní rok i z pohledu financí. Proto jim do začátku připisujeme na účet kapesné 555 Kč, a to nad rámec standardní nabídky vedení AKTIVNÍHO účtu zcela zdarma,“ říká Tereza Kaiseršotová, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

AKTIVNÍ účet v sobě zahrnuje neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v ČR i v zahraničí, neomezený počet zahraničních plateb v rámci EHP v eurech nebo peníze až v 19 různých měnách zároveň. Studenti starší 18 let si mohou účet založit pohodlně online.

www.rb.cz/studentsky-ucet

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).