Za projekt Innovatee nově komunikuje Rubikon PR. Zaměří se na představení výhod nocode technologií

9. září 2022, Praha – Novým klientem agentury Rubikon PR se stává startup Innovatee, který se specializuje na nocode technologie. Cílem spolupráce je představit médiím a širší veřejnosti klíčové výhody nocode přístupu při tvorbě vlastních webových aplikací a nástrojů. 

Rubikon PR se od 1. září stará o veškerou korporátní a produktovou mediální komunikaci firmy. Agentura se zaměří zejména na představení klíčových benefitů nocode přístupu pro firmy. 

“Na Rubikon PR jsme dostali pozitivní reference od našich partnerů, se kterými spolupracujeme a kteří měli možnost v minulosti s touto agenturou spolupracovat. Rubikon nás dále oslovil jejich znalostí startupového a mediálního prostředí. Věřím, že nadcházející spolupráce bude přínosná a obohacující pro obě strany,” říká Petr Majtán, Lord of nocode v Innovatee. 

“Innovatee vnímáme jako mladou progresivní společnost, která otevírá témata, která se v českých médiích doposud neobjevila. Těší mě, že do nás vkládají důvěru a jsem rád, že můžeme být u jejího dalšího růstu a rozvoje,” dodává Šimon Rákosník, CEO Rubikon PR.

O Innovatee

Společnost Innovatee lab, s.r.o. byla založena v prosinci 2020 jako inovativní start-up, který se věnuje tzv. nocode technologiím. Za cíl si klade s pomocí nocode technologií udělat svět lepším. Mezi její klienty patří například společnosti pneumatiky.cz, zazitky.cz nebo HealthyLongevity.guide Inc.

O Rubikon PR

Rubikon PR je komunikační agentura, která pracuje pro klienty z různých oborů. Nejvíc zkušeností získala s firmami z oblasti e-commerce, fintech, bankovnictví a investic, startupů, retailu a inovací. Mezi klienty agentury patří jak lokální značky, tak celosvětově působící společnosti. Založena byla v roce 2012 v Praze. Po sedmi letech se rozšířila na Slovensko. V současné době se zaměstnanci agentury starají o komunikaci více než 30 firem.