Western Digital a Epic Games uzavřely partnerství a uvádí paměťovou kartu Fortnite pro Nintendo Switch

San José, Kalifornie, 13. září, 2022 – společnost Western Digital, dodavatel ukládacích technologií a poskytovatel řešení s vedoucím postavením v odvětví, oznámila nové partnerství se společností Epic Games a Nintendo a přináší první, oficiálně licencovanou paměťovou kartu Fortnite® SanDisk® microSDXC™ pro Nintendo Switch™.

Exklusivní karta se značkou Fortnite je navržena tak, aby poskytla hráčům konzistentní a spolehlivé úložiště, kdykoli se dají do hraní hry Fortnite, bez ohledu na to, jakým způsobem hrají. Karta byla také testována a schválena pro použití u všech verzí Nintendo Switch. Na kartu je poskytována omezená doživotní záruka1 pro klid na duši všech hráčů, kteří přebírají velení ve hře.

Provedení karet je inspirováno epickými a legendárními postavami Skull Trooper (128 GB*) a Cuddle Team Leader (256 GB*), design karet připomíná vzácné a oblíbené outfity hry. Jako bonus, fanoušci, kteří zakoupí kartu, obdrží kód pro limitovanou grafiku Angular Flow Wrap2 a ohromí své spoluhráče.

„Epic Games jsou vedoucí společností a inovátorem v odvětví her a mají stovky milionů fanoušků po celém světě,“ říká Susan Park, viceprezidentka pro zákaznická řešení společnosti Western Digital a dodává: „Jsme nadšeni, že můžeme uzavřít partnerství s Epic Games a Nintendo, a napomoci fanouškům hry posunout herní zážitky na vyšší úroveň. Proto přinášíme komunitě hráčů Fortnite speciálně navrženou paměťovou kartu.“

Doporučená koncová cena pro paměťovou kartu SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch je 759 Kč (128 GB*) a 1 329 Kč (256 GB*). Uvedené paměťové karty jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů a také přímo v internetovém obchodě Western Digital online store.

Partnerství bylo realizováno ve spolupráci se společností IMG, výhradní agenturou značky Fortnite pro licencování spotřebitelských produktů.

O společnosti Western Digital

Společnost Western Digital si klade za cíl uvolnit potenciál dat tím, že poskytuje prostředky k jejich využití. S našimi divizemi Flash a HDD, podpořenými pokrokem v paměťových technologiích, přinášíme průlomové inovace a výkonná řešení pro ukládání dat, která umožňují světu realizovat své touhy. V souladu s našimi hodnotami si uvědomujeme naléhavost boje proti změně klimatu a zavázali jsme se k ambiciózním cílům v oblasti snižování emisí uhlíku, které byly schváleny iniciativou Science Based Targets. Další informace o společnosti Western Digital a značkách Western Digital®, SanDisk® a WD® najdete na webu www.westerndigital.com.

Pro více informací o společnosti Western Digital a produktech značky SanDisk navštivte www.SanDisk.com nebo sledujte značku na sociálních sítích Twitter, Instagram, Facebook nebo YouTube.

O společnosti IMG

IMG je globálním lídrem v oblasti sportu, módy, akcí a médií. Společnost řídí aktivity mnoha světových sportovců, ikonických tváří ze světa módy, každý rok organizuje stovky akcí. Je hlavním nezávislým producentem a distributorem sportovních a zábavních médii. IMG se také specializuje v poskytování licencí, sportovního tréninku a řízení herních soutěží. IMG je pobočkou společnosti Endeavor, globální společnosti pro sport a zábavu.

* Jeden gigabajt se rovná jedné miliardě bajtů. Vlastní uživatelská kapacita se může lišit v závislosti na operačním prostředí. 

130letá záruka pro Německo, Kanadu a další regiony, které neuznávají doživotní záruku. Více na  www.sandisk.com/wug.

2 Platí dané podmínky a omezení. Viz vnitřní obal pro další informace. Nabídka musí být využita do 1. září 2026. Je vyžadováno připojení k internetu. Western Digital si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit nebo ukončit tuto nabídku.