Kingston FURY rozšiřuje nabídku o paměti DDR5 s certifikací AMD EXPO

 Podpora technologie AMD EXPO pro bezproblémové přetaktování pamětí v systémech s procesory AMD

Sunbury-on-Thames, 15. září 2022 – Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila doplnění řady pamětí Kingston FURY Beast o moduly DDR5 s certifikací AMD EXPO. Technologie AMD EXPO (EXtended Profile for Overclocking) umožňuje vyladit časování pamětí podobně jako technologie XMP (Extreme Memory Profiles) od společnosti Intel. Nové paměťové moduly a sady mají přetaktovávací specifikace EXPO optimalizované pro nastupující platformu AMD AM5 a zpřístupní hráčům a počítačovým nadšencům maximální výkon nejnovějších procesorů AMD díky dvěma továrně vyladěným profilům a jednomu uživatelsky přizpůsobitelnému profilu. 

Řada Kingston FURY Beast byla ověřena předními světovými výrobci základních desek, má unikátní design s nízkoprofilovým chladičem a nabízí špičkové rychlosti až 6000MT/s1. Díky profilům AMD EXPO se nyní uživatelé mohou spolehnout, že jimi vybrané moduly a sady Kingston FURY Beast DDR5 budou fungovat přesně tak, jak jejich systém s AMD AM5 potřebuje pro dosažení maximálního výkonu při zachování stability.

Paměti Kingston FURY Beast DDR5 a Kingston FURY Beast DDR5 RGB s certifikací AMD EXPO jsou nyní k dispozici také jako 16GB samostatné moduly a 32GB sady se dvěma moduly. Špičkové parametry doplňuje omezená doživotní záruka a legendární spolehlivost značky Kingston.
Více informací najdete na kingston.com.

1 Další informace o megatransferech za sekundu – hodnota MT/s označuje megatransfery (miliony přenosů) za sekundu a představuje efektivní rychlost přenosu dat pamětí DDR (Double Data Rate) SDRAM ve výpočetní technice. Paměťový modul DDR SDRAM dosahuje vyššího výkonu tím, že k přenosu dat dochází při každé změně hodinového signálu (clock cycle), tedy při jeho nástupné i sestupné hraně.

Příklad: DDR4-3200 (PC4-3200)

Clock Rate (frekvence): 1600 MHz

Rychlost přenosu dat: 3200 MT/s

Šířka pásma: 25 600 MB/s (25,6 GB/s)

Informace o společnosti Kingston můžete najít zde: 

YouTube Instagram

Facebook LinkedIn

Twitter Kingston Is With You

O společnosti Kingston Technology Europe Co LLP.

Kingston Technology Europe Co LLP a Kingston Technology Company, Inc., jsou součástí stejné korporátní skupiny („Kingston“). Kingston je největší světový nezávislý výrobce paměťových produktů. Pomáhá nalézt řešení používaná v běžném životě k práci i zábavě od notebooků a stolních počítačů přes velká data až po zařízení využívající IoT v chytrých či nositelných zařízeních, v prototypování a výrobě na míru. Největší světoví výrobci počítačové techniky a poskytovatelé cloudových služeb se ve svém vývoji spoléhají na Kingston. Naše zaujetí pro věc posouvá technologie, které nás provázejí každý den. Nevyrábíme jenom produkty, ale pomáháme naplnit očekávání našich zákazníků a vytváříme řešení, která dokážou něco změnit k lepšímu. Kingston je s vámi – Kingston Is With You – a víc o nás najdete na Kingston.com.