Americké legendy rozšiřují nabídku distribuce AQ, Hi-Fi reprosoustavy JBL a Revel vstupují na český trh

Kromě reprosoustav Revel a JBL, které budou nyní dostupné včetně řady Classic oslavující ikonické modely 70. let, se mohou milovníci audia těšit také na reprosoustavy GoldenEar. První modely budou prezentovány v rámci AQ Show 2022.

Červenka, 21. září 2022 – Společnost AQ oznámila rozšíření portfolia o reprosoustavy zahraničních značek JBL, Revel a GoldenEar. Rozšiřuje tak svou distribuci, které dosud dominovaly gramofony a reprosoustavy značky Pro-Ject. Nejlákavější novinkou pro fanoušky tradičního Hi-Fi budou třípásmové reprosoustavy JBL L100 CLASSIC 75th Special Edition s teakovým dýhováním a ikonickou pěnovou síťkou Quadrex familiárně zvanou čokoláda. Praktičtí zákazníci ocení dostupnost aktivních monitorů JBL 4305 s podporou přímého streamingu s podporou MQA, BT a technologií Apple AirPlay 2 i Google Chromecast. Milovníky filmové a seriálové tvorby pak nadchne nabídka reprosoustav z řady JBL STAGE, vhodných především jako základ solidního domácího kina. Oficiální distribuce Hi-Fi řad JBL tak významně posouvá dostupnost produktů legendární značky na českém trhu, který byl dosud odkázán na výrobky z oblasti spotřebního audia.

Reprosoustavy značky Revel pak potěší každého, kdo hledá elegantní design a precizní hudební výkony za dobrou cenu. Jejich schopnosti staví především na špičkovém know-how společnosti Harman a využití beryliových výškových reproduktorů, které jim propůjčují jedinečné rozlišení a čistotu reprodukce vysokých frekvencí.

Oficiální prezentace nových značek proběhne 7. 10. 2022 v rámci tradiční akce AQ Show 2022, která návštěvníkům umožní nejen poslech posledních novinek od JBL a Revel, ale také setkání se zástupci Harman Luxury Group. Samozřejmě nebude chybět kompletní portfolio ryze českých reprosoustav AQ včetně luxusních AQ Passion i úspěšné nové řady AQ Canto, ani možnost navštívit výrobu reprosoustav a vidět, jak se české reprosoustavy rodí. K účasti se mohou zájemci hlásit v události na FB stránkách společnosti AQ.

Dostupnost

Nové reprosoustavy JBL a Revel naleznou zájemci již nyní ve značkových prodejnách AQ audio studio, v elektronickém obchodě www.hifi-audio.cz a u vybraných partnerů.

Reprosoustavy GoldenEar budou dostupné v průběhu 4. čtvrtletí roku 2022.

Zákazníci se tak mohou těšit na široký výběr reprosoustav české i světové výroby, který jim umožní zvolit to nejlepší řešení pro jejich obývací pokoj, pracovnu či špičkové domácí kino.

O firmě AQ
Firma AQ s.r.o. působí na trhu s audiem od roku 1995, kdy se její zakladatelé rozhodli proměnit svou lásku ke kvalitnímu zvuku v podnikání. Hlavní činností společnosti je proto výroba vysoce kvalitních Hi-Fi reprosoustav, jejichž vývoj i výroba stále probíhá v mateřské továrně v obci Červenka.
Kromě výroby vlastních reprosoustav se společnost realizuje také v distribuční činnosti. V ní dominuje především příslušenství reprosoustav jako kabely, stojany, nebo držáky a také významné značky audiotechniky. První z nich byl dnes již celosvětově známý výrobce gramofonů Project, jehož gramofony se vyrábí rovněž v ČR. Mezi posledními přírůstky v distribuci pak nalezneme například značky JBL a Revel ze stáje Harman Luxury Group.

Tagged