Novou posilou advokátního týmu Taylor Wessing Česká republika se stává Radka Neničková

20.09.2022 – Advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika přivítala 5. září do svých řad zkušenou advokátku Radku  Neničkovou, která se připojila k týmu Real Estate & Construction, vedenému Jakubem Adamem. Radka bude  úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem v pražské advokátní kanceláři Taylor  Wessing. 

„Jsme velmi rádi, že jsme do našeho týmu mohli přivítat tak zkušenou kolegyni, jakou Radka, díky svým znalostem  a dosavadní praxi, bezesporu je. Má obrovské znalosti v oblasti Real Estate a i osobnostně k nám velmi dobře  zapadne. Už teď jsme si jisti, že nás její přítomnost posílí nejen na českém realitním trhu, ale i v mezinárodním  kontextu, abychom tak i nadále mohli našim českým i zahraničním klientům přinášet nová kreativní a profesionální  řešení,“ říká Jakub Adam, partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika a vedoucí týmu Real Estate. 

Radka Neničková vystudovala práva na Masarykově Univerzitě v Brně a na Technické univerzitě v Brně (VUT). Své  pracovní zkušenosti začala sbírat v Clifford Chance (Praha) na pozici Senior Lawyer (Real  estate/environmental/corporate/business contract law), následně působila i v moskevské pobočce této advokátní  kanceláře na pozici Senior Lawyer (Real estate/general commercial), odkud se přesunula zpět do Prahy do Kinstellar,  kde pracovala na pozici Managing Associate (Real estate/corporate/projects). Poté působila deset let v HB Reavis  na In-house pozici (Real estate/development) odkud se následně přesunula na pozici Head of Real estate ve Wolf  Theiss Praha (Real estate/environmental/energy). Hovoří plynule anglicky, rusky, slovensky a česky. Ovládá i  španělštinu a polštinu. Ve volném čase se věnuje řadě rozličných sportovních aktivit. 

Další informace jsou uvedeny na webových stránkách Taylor Wessing. 

Taylor Wessing 

Taylor Wessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující služby v mnoha různých odvětvích nejvýznamnějším společnostem z celého  světa. S našimi klienty si vytváříme úzké vazby a pomáháme jim při řešení složitých problémů. Kreativní myšlení je jádrem naší firemní  kultury, které vnímáme jako důležitý nástroj inovací. Vždy se snažíme převyšovat klientská očekávání a dosahovat mimořádných výsledků. 

1100+ právníků 300+ partnerů 29 kanceláří 17 jurisdikcí